Rüyada “Rüyada Kızını Görmek” Görmek

Rüyada Kızını Görmek

Rüyada Kızını görmek, rüya sahibi için oldukça hayırlı işlerin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada kızını gören kimse, Dini açıdan rüyada kızını görmek, haneye gelen yeni ve hayırlı bir kimseye yorumlanırken, bu kişinin getireceği berekete de yorumlanır.

Rüyada Kızını Görmek İslami Anlamı

Rüyada kızını görmek, rüya alimlerinden İmam Nablusi (r.a) bu rüyayı, hayırlı bir evliliğe ve hayırlı evlatlara tabir etmiştir.

Rüyada Kızını Dövmek

Rüyada kızını dövmek, kötü giden olaylara, yanlış yapılan davranışlara, sıkıntılı günlere yorumlanır. Özellikle, rüya sahibinin yanlış yolda olmasına, yanlış davranışlarla çevresindekileri küstürmesine ve kötülüklere ortam hazırlamasına tabir edilir.

Rüyada Kızını Sevmek

Rüyada kızını sevmek, rüyayı gören kimsenin bekarsa hayırlı bir evlilik yapmasına, işsizse iş bulmasına, maddi açıdan sıkıntılıysa kısa sürede sıkıntılardan kurtulmasına yorumlanır. Ayrıca, hayırlı bir geleceğe ve hayırlı evlatlara da tabir edilir. Rüya genel olarak kişinin ileriye yönelik hayatındaki tüm sorunların tek tek yok olup, kısmetli günlerin gelmesine tabir edilir.

Rüyada Kızını Hamile Görmek

Rüyada kızını hamile görmek, haneye ulaşacak müjdeli bir haber olarak tabir edilen bu rüya, kısmetin peş peşe gelmesine, hayırlı haberlerin hanede büyük sevinçle karşılanmasına delalet eder. Kişinin giriştiği işten umduğundan büyük kazanç sağlamasına, dostlukların pekişmesine, hanede iyilik ortamının artmasına da tabir edilir.

Rüyada Kızını Üzgün Görmek

Rüyada kızını üzgün görmek, hane sahibinin büyük bir üzgünlük ya da pişmanlık yaşaması olarak tabir edilir. Özellikle, haneye etki eden kişilerin haneye verdikleri zarar neden ile hanenin sıkıntılarının artmasına, psikolojik baskıların çoğalmasına, üzüntü ve bunalım ortamının yaşanmasına yorumlanır.

Rüyada Kızını Çıplak Görmek

Rüyada kızını çıplak görmek, genellikle sağlıkla ilgili haberlere delalet eder. Hane içerisinde bir kimsenin sağlık problemi yaşamasına, sağlıkla ilgili olumsuz haberlerin haneye ulaşmasına tabir edilir. Ayrıca bazı rüya alimleri bu rüyayı düşmanlardan gelen dedikoduya, bu dedikodular nedeni ile hanede sıkıntıların ve huzursuz ortamın artmasına yorumlamıştır.

Rüyada Kızını Ağlarken Görmek

Rüyada kızını ağlarken görmek, rüya sahibinin hanesinden bir kimsenin üzüntü ya da hayal kırıklığı yaşamasına tabir edilir. Ayrıca emeklerin boşa çıkmasına, isteklerin gerçekleşmemesine, işlerde problemin oluşmasına da yorumlanır. Genellikle rüya hanede bir bayanın yaşadıklarından dolayı üzüntü duymasına, kalbinin kırılmasına delalet eder.

Rüyada Kızını Gelinlikle Görmek

Rüyada kızını gelinlikle görmek, hane içerisinde bulunan bir kadına gelecek ve hanenin tümünü mutlu edecek bir habere delalet eder. Bu haber evlilik, hamilelik ya da hayırlı bir işin gerçekleşmesi şeklinde tabir edilebilir. Ayrıca, kişinin bir anda mal ve mülk sahibi olması da rüyanın diğer bir yorumudur.

Rüyada Kızını Hasta Görmek

Rüyada kızını hasta görmek. Rüyayı gören kimsenin sağlıkla ilgili problemler duyarak haneden uzaklaşmasına tabir edilir. Bu uzaklaşma, şehir dışında yaşayan bir kimsenin yanına gitme, ya da tedavi amaçlı seyahat etme şeklinde yorumlanabilir. Ayrıca, rüya sahibinin duydukları karşısında üzüntüye düşmesine, sağlığını bir anda yitirmesine de tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani