Rüyada “Rüyada Kızı Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kızı Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kızı olduğunu görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin bereketle, hayırlarla ve güzellikle donatılacağına bir işarettir. İbn-i Sirin (r.a)’ a göre bu rüya hasetten kibirden, şerden ve böyle insanlardan uzak olan bir ömre işaret eder. Rüyada Kızı Olduğunu Görmek, Halis kalpli insanlarla, yalansız söz ile haramsız mal ile ve sıkıntısız bir hayat ile tabir edilir.

Rüyada Kızı Olduğunu Görmek, Kişi hayattaki en büyük arzusuna sahip olur. Bu rüyayı gören kişi bebek bekleyen bir kadın ise ve bebeğinin cinsiyeti belli değil ise cinsiyetinin kız olacağının habercisi olabilir. Fakat eğer bu rüyayı gören kişi çocuğu olmayan ve çocuk hasreti çeken bir kadın ise bu rüya yanıltıcı bir rüya olabilir. Psikolojik bir olay yüzünden görülen bu rüya bilinçaltının yanılsamasının bir nedeni de olabilir.

Rüyada Kız Çocuğu Sahibi Olmak

Rüyada kız çocuğu sahibi olmak, Kirmani’ ye göre şu şekilde yorumlanmıştır: Bu rüyayı gören kişi hayra erecek, her türlü sıkıntı ve beladan kurtulacaktır. Rüyasında bir kız çocuğunun elinden tutup götürdüğünü gören kişi ise hayır ve nimet elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hamileyken Kızı Olduğunu Görmek

Rüyada hamileyken kızı olduğunu görmek, genelde olumlu bir rüyadır. Hamile olan kadının bebeğinin cinsiyeti belli değil ise bu bebeğinin cinsiyetinin kız olacağına işarettir. Kız çocuklarının bolluk ve bereket getirmesi sayesinde bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı hamile bir kadının görmesi demek yeni doğacak olan çocuğunun rızkı ile gelecek hayatı ve evinin nimet göreceği anlamını taşır. Kız çocuk rüyada görüldüğünde müjde anlamı taşır.

Rüyada Kızım Olduğunu Görmek

Rüyada kızım olduğunu görmek, şerefe, bolluğa, zorluktan sonra gelecek kolaylığa, büyüyen ve artan kazanca işarettir. Küçük kız çocuğu görmek onu gören kişi için dünyalığa yorulur. Rüyada görülen bu kız çocuğu sanata ve sanata sahip kimse içinde dünyanın kendisine yönelmesine işarettir. Rüyada hala meme emzirilen kız çocuğunun olduğu görülmesi kişinin övülmeye değer bir iş yapmasına ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir iş şeklinde yorumlanır. Bir adamın rüyasında karısının kız çocuğu doğurduğunu görmesi ise murada ermeye, menfaat ve hayır elde etmeye delalettir.

Rüyada Kızın Olacak Denmesi

Rüyada kızın olacak denmesi, hayatınızdaki bütün olumsuz şeylerin tamamen ortadan kalkması ile birlikte derin bir nefes almayı, güzel bir hayat sürmeyi, şan ve şöhrete merhamete sahip bir insan olmayı işaret edebilir.

Rüyada Başkasının Kızı Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının kızı olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir ömrü olacağını ve yaşamının sağlıklı geçeceğini gösterir. Güven içerisinde yaşanılmasına ve faydalı işler ile ilgilenmesine işarettir. Bu yüzden bu rüya müjdeli bir haber geleceği şeklinde de yorumlanır. Ancak bu rüya hamile olan kadının sürekli kız çocuğu istemesi yüzünden bilinçaltına yer etmiş bir bilinçaltı rüyası da olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani