Rüyada “Rüyada Kız İstemek” Görmek

Rüyada Kız İstemek

Rüyada Kız İstemek, kişinin amaçları doğrultusunda çok çalışmasına işaret eder. Rüyada kız istediğini görmek, hiçbir engeli tanımadan mücadelesini sürdürmesine işaret eder. Rüyada kız istemek, rüyada evli bir erkek kız istediğini görüyorsa gerçek hayatta erkek evladı olacak demektir.

Rüyada Kız İstemek İslami Anlamı

İmam Nablusi demiştir ki: Rüyada kız istemek bulunan hazineye, konulan servete, helal yoldan tedarik edilmiş rızka işaret eder. Rüyada istenen kız gelinlikli ise bu yasak ilişkinin varlığına tekabül eder. Rüyada evli bir erkek kız istediğini görüyorsa gerçek hayatta erkek evladı olacak demektir.

Rüyada Kız İstemeye Gitmek

Rüyada kız istemeye gitmek bayram sevincine, düşün telaşına ve nişan toplantısına işarettir. Rüyada kız istemeye ne kadar kalabalık gidilirse o kadar büyük bir kalabalık ışığında eğlenceler düzenlenir.

Rüyada Görücü Gelmesi

Rüyada görücü gelmesi istenen işlerde, toparlanıp hayata geçirilmek üzere bekletilen planlarda, kurulan hayallerde ve düşlerde istenen neticenin alınması demektir. Eğer rüyada görücüye gelen kişilerin hepsi siyah giyimli ise bu ölüm meleğinin evi ziyarete geleceğini ve bir canı almadan gitmeyeceğini işaret eder. Rüyada gelen görücüleri kovduğunu gören kişinin kısmeti kapanır ve uzun bir süre evlenemez.

Rüyada Erkek İstemeye Gitmek

Rüyada erkek istemeye gitmek kadın kişiler için evliliğin bozulmasına, araya kara kedinin girmesine, dedikodu kazanlarının kaynamasına, fitne fesadın bütünleşip aile saadetini yerle bir etmesine delalettir. Rüyada bir erkeği isteyip onu aldığını gören kişi bekarsa evlenir, evliyse aldatılır. Rüyada gelinlikli bir erkek görmek hayırdan değil şerdendir. Kılık değiştirmiş canilerin varlığına işaret ettiği gibi dost yüzlü düşmanların ortalıkta cirit attığını da haber vermektedir. Rüyada erkek istemeye gittiğini gören kişi bir erkek ise ailesi ve arkadaşları tarafından dışlanır; toplumdan izole bir hayat sürmeye mahkum edilir.

Rüyada Kızı Ailesinden İstemek

Rüyada kızı ailesinden istemek kalabalık bir yerde yardımcı ya da konuşmacı olarak vazife almak demektir. Üst düzey yöneticilerinin bulunduğu bir iş ortamında sunum yapmak ya da kalabalık bir sınıfın önünde sözlüye kalkmak gibi çeşitli anlam öbeklerini bünyesinde barındıran çok katmanlı bir rüya biçimidir. Rüyada kızı ailesinden istedikten sonra kovulduğunu gören kişi çağrıldığı toplantılarda başarıyı sergileyemez ve mevki kaybına uğrar.

Rüyada Kızı Babasından İstemek

Rüyada kızı babasından istemek üç farklı anlama gelmektedir. İlk anlamda kişi yeni bir işe girişir. Bu yeni bir dükkan açmak ya da birinin emri altına girmek demektir. Eğer rüyada neşeli ve olumlu bir hava var ise gerçek yaşamda bulunan işte de o kadar olumlu bir süreç rüya sahibini bekliyor demektir. İkinci anlamda ise azmetmek, hırs, tuttuğunu koparma arzusu, tutku, şevk, sevinç, neşe, kayıtsız bir şekilde üstüne varma gibi anlamlar bulunmaktadır. Üçüncü anlam ise kişinin kendini zorlayarak isteyerek ya da istemeyerek bir işte dikiş tutturması manası yer almaktadır. Rüyasında kızı babasından isteyip de alamadığını gören kişinin rüyası tersine çıkar ve sevdiği kadınla dünya evine girer mutlu bir evlilik hayatı sürer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani