Rüyada “Rüyada Kız Bebek Mezarı Görmek” Görmek

Rüyada Kız Bebek Mezarı Görmek

Rüyada kız bebek mezarı görmek, hayra yorulduğunda, güzel haber ve bol kazançlı bir iştir. Rüyanın sahibi olan şahıs hiç zorluk çekmeden bolca servete kavuşur. Rüyada kız bebek mezarı gören kimse, İslami rüya tabirlerine göre, erkeğin rüyasıysa, hayırlı bir kadınla evlilik yapacağını, kadının rüyasıysa, dini bütün bir kadından yardım göreceğini müjdeler.

Rüyada kız bebek mezarı görmek, hatasından dönüp, doğrusunu öğrenmemekte ısrar ederse, bu büyük şerler getirir.

Rüyada Kız Bebek Mezarı Görmek İslami Anlamı

Bazı İslam alimleri bu rüyaların, cehalet ve kıyım habercisi olduğunu söyler. Yanlış bilinen bir durumun, doğrusunu öğrenmemek için ısrarcı olunur ve ısrarcı olan kişi çevresindekilere zarar verir.

İbni Sirin (r.a) ‘Rüyasında kız bebek mezarı gören kimse, korkularının ve sıkıntılarının olduğu bir konuda, hayırlı haberler alır ve bu korkulardan uzaklaşır.’ diye buyurur.

Rüyada Boş Bebek Mezarı Görmek

Rüyada boş bebek mezarı görmek medet umulan kapıdan medet bulunamayacağını bildirir. Kişi, borç umduğu dosttan borç alamaz, ayağına gelen bir fırsatın aslında fırsat olmadığını görüp hayal kırıklığına uğrar. Kesin gözüyle baktığı bir işi yarım kalır. Çok emek verdiği bir konuda hüsrana uğrar.

Rüyada Açık Bebek Mezarı Görmek

Rüyada açık bebek mezarı görmek evlilikte yaşanan sıkıntılara yorulur. Bu rüyanın ait olduğu kişi bir erkekse, hayırsız bir evlilik yapar. Hayırlı sanarak evlendiği eşinden yana hayal kırıklığına uğrar. Kadınsa, kız kardeşinden vefasızlık görür. Kız kardeşiyle arasında mal yüzünden husumet çıkar.

Rüyada Küçük Bebek Mezarı Görmek

Rüyada küçük bebek mezarı görmek alimler tarafından, yakında çıkacak helal kazançlı bir kısmete, helal rızk kapısına, sevince ve neşeye haberci kabul edilmiştir. Rüyayı gören insana hiç ummadığı bir zamanda hayırlı bir kısmet çıkar. Hayırlı kısmet, rüyayı gören kişi kadınsa helal kazanç sahibi bir eş adayı, erkekse hayırlı bir iş ve eli bol, kıymet bilir bir patrondur.

Rüyada Mezarlıkta Bebek Mezarı Görmek

Rüyada mezarlıkta bebek mezarı görmek rüyayı görenin duymayı uzun süredir dilediği bir takım haberler duyacağını müjdeler. Kimi alimler bu rüyaların zora girmeden edinilecek mala mülk, baht açıklığı ve erdemli, helal haram bilir bir İnsan olarak tabir edilebileceğini söyler.

Rüyada Ölmüş Bebek Mezarı Görmek

Rüyada ölmüş bebek mezarı görmek eğer ölmüş bebek kişinin kendi bebeği ise yeniden çocuk sahibi olacağı manası taşır. Doğacak bebek hayırlı, annesine babasına düşkün birisi olur. Ölmüş bebek rüya sahibinin değilse helallik istenmesi gereken yakın bir akraba konusunda ikazdır.

Rüyada Bebek Mezar Taşı Görmek

Rüyada bebek mezar taşı görmek şahısın hayatında küçük değişimler olacağı şeklinde tabir edilir. Eğer küçük değişiklikleri iyi değerlendirip fırsata dönüştürürse gelecekte muradına kavuşup mutlu bir hayat sürer.

Rüyada 2 Tane Bebek Mezarı Görmek

Rüyada 2 tane bebek mezarı görmek eğer mezarlar boşsa çifte hayal kırıklığı, doluysa çifte sevinç anlamı taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani