Rüyada “Rüyada Kıyafet Görmek” Görmek

Rüyada Kıyafet Görmek

Rüyada Kıyafet görmek, dünyayı göstermeyi seçtiğiniz tarafınızı temsil eder. Rüyada kıyafet gören kimse, dış kişiliğiniz veya gizlediğiniz veya başkalarına ifşa ettiğinize işarete eder. Rüyada kıyafet görmek, daha fazla bilgi için örtülü veya açığa çıkmış olan vücudun bölümlerini düşünmelisiniz. Rüyanızda bir dolapta kıyafetler gördüyseniz, böyle bir rüya kişiliğinizin bazı gizli yönlerini veya sizin hakkınızda bir şeyler ifade edebilir, başkalarından saklanıyorsunuz demektir.

Rüyada kıyafet aldığınızı hayal ederseniz, böylesine bir rüya, bazı rollere uymaya çalışmakla ilgili kaygınızı ya da hayatınızda gerçekleşecek olan bir değişimi vurgulamakla ilgili endişenizi ortaya çıkarabilir. Elbiselerinizi rüyanızda yıkadıysanız, böyle bir rüyada kıyafet görmek kişiliğinizin en iyi tarafını başkalarına sunmaya çalışmak anlamına gelebilir.

Rüyada Kıyafet Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumu; giysilerin rengini veya giyim eşyalarını da göz önünde bulundurulması yönündedir. Dini yoruma göre ise, bu rüya aynı zamanda karakterinizi bir şekilde değiştirmeye çalışmak anlamına da gelebilir. Aynı zamanda değişen eski alışkanlıkları veya düşündüğünüzü de değiştirebilir. Giysilerinizi bir kereden fazla değiştirmeyi hayal ettiyseniz, böyle bir rüya, ihtiyaçlarınızı ve kendinizi değiştirmek isteğinizi ya da belki de hayatınızda yeni bir rol oynar.

Rüyada Kıyafet Almak

Rüyada kıyafet almak, bu rüyayı görmüş iseniz, uyanık bir yaşam durumunda ise uygunsuz bir biçimde davrandığınızı gösterir; ve ya uyanık bir yaşamın iç durumunda rahatsız veya yersiz hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada Kıyafet Denemek

Rüyada kıyafet denemek, karşı cinsin bazı özelliklerinin veya özelliklerinin bir kabulünü ve başkalarının kendinizin bu yönünü görmesine izin verme isteğini simgeleyebilir.

Rüyada Kıyafet Değiştirmek

Rüyada kıyafet değiştirmek, kendiniz hakkında değişmeniz gereken bir şey olduğunu ya da içsel bir değişim geçirmekte ya da hayatınızda bir değişikliğe maruz kalıyor olabilirsiniz. Kendinizi farklı bir şekilde görüyorsunuz ya da tasvir etmeye çalıştığınız yeni bir bakış açısına veya bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Rüyada Kıyafet Ütülemek

Rüyada kıyafet ütülemek, kalbinizi nasıl yansıttığınızı (duygular) ve duygularınızın ne kadarını dış dünyaya gösterdiğinizi temsil edebilir.

Rüyada Kıyafet Toplamak

Rüyada kıyafet toplamak, itibarınızın’da aynı şekilde hasar gördüğünü ya da lekelenmiş bir biçimde olduğunu hissedebildiğiniz anlamına gelir. Değişikliklere uğradığınızı ve kendinize başkalarının yeni bir tarafını göstermeyi düşünebilirsiniz.

Rüyada Erkek Kıyafeti Görmek

Rüyada erkek kıyafeti görmek, Bir şeyi veya birisini anlamak için kolay bir zamana sahip olmayı sembolize edebilir. Aynı zamanda, eyleminizi temizlemek için çalışmakta olduğunuzu veya başkalarına daha iyi bir taraf göstereceğinizi gösterebilir.

Rüyada Kadın Kıyafeti Görmek

Rüyada kadın kıyafeti görmek, görmek kadınsı yönlerinizi ve de sahip olduğunuz kadınlığınızı başka insanlara nasıl ifade ettiğinizi sembolize edebilir. Elbiseyle örtbas etmek veya başkalarına ifşa etmek veya nasıl başkalarına bu yönlerini rahatça ifşa etmek hakkında hissetmek ne kadar doğal efeminen özellik ve cinsellik sembolize edebilir.

Rüyada Yeni Kıyafet Görmek

Rüyada yeni kıyafet görmek, içe kapandığınız veya başkalarından saklamış olduğunuz kendi yönlerini sembolize etme konusunda başarılı olabilir, mahremiyetinizi ve gizli tuttuğunuz bölümleri sembolize edebilir. Yeni kıyafetler üzerinde çalışmak, içsel bir değişimden geçtiğinizi veya hayatınızda bir değişim geçirdiğini ve “uyuyor” ya da doğru hissettiğini anlamaya çalıştığınızı gösterebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani