Rüyada “Rüyada Kıyafet Değiştirmek” Görmek

Rüyada Kıyafet Değiştirmek

Rüyada Kıyafet değiştirmek, yeni kararlar alarak yepyeni ufuklara açılmak demektir. Rüyada kıyafet değiştirdiğini gören kimse, kıyafet değişimi olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanır.

Rüyada Kıyafet Değiştirmek İslami Anlamı

İbni Sirin demiştir ki: Rüyada kıyafet değiştirmek kişinin kabuğundan sıyrılıp yeni bir öz benlik ile birlikte hem akli hem de felsefi olarak karakter değişmesine işarettir.

Rüyada Okul Kıyafeti Görmek

Rüyada okul kıyafeti görmek büyük başarılara imza atan bir öğrenci olup tüm okulda ad yapmaya delalettir. Rüyasında okul kıyafetinin yırtıldığını gören öğrenci ise ne kadar çalışsa da sınıfta kalır.

Rüyada İş Kıyafeti Görmek

Rüyada iş kıyafeti görmek maaşın arttırılmasına, iş yerinde övgülerin sıklaşmasına, patronların gözüne girmeye ve kıdeme işaret eder.

Rüyada Nişan Kıyafeti Görmek

Rüyada nişan kıyafeti görmek evlilikten çok boşanmaya işaret eder. Eğer bu rüyayı gören kişi nişanlı bir kadın ise nişanı bozulur ve yüzük atılır. Eğer ki bu rüyayı gören zat nişanlı bir erkek ise evlense bile birkaç sene içerisinde boşanır ve bir daha evlenmez.

Rüyada Kıyafet Beğenmek

Rüyada kıyafet beğenmek gerçek hayatta bir kişi beğenip onunla dünya evine girmek demektir. Rüyasında etek beğendiğini gören kadın kocasıyla hararetli bir tartışma yaşar ve onun kalbini haksız yere kızar. Rüyasında kendisine takım elbise beğenen erkek aldığı bir telefon sonucu çok önemli bir toplantıya konuşmacı olarak katılır. Rüyada kıyafet seçmek aynı zamanda ün, şan, şöhret ve mevki demektir.

Rüyada Kıyafet Temizlemek

Rüyada kıyafet temizlemek köleliğe, birinin emri altında zorla çalışmaya, hem ekonomik hem de manevi açıdan mutsuz olmak anlamına gelir. Rüyasında kat kat birikmiş kıyafetleri temizlediğini gören kişi yeni bir işe girer, ancak orada istediğini bulamaz. Rüyasında kıyafetleri fırça ile temizlediğini gören kişi mutsuz bir evlilik yapar.

Rüyada Yırtık Kıyafet Görmek

Rüyada yırtık kıyafet görmek planların bozulmasına, hayallerin suya düşmesine, gerçeklerin hiç hoş olmayan bir şekilde yüze çarpılmasına işarettir. Bununla birlikte kendi kıyafetini kendi elleriyle yırttığını gören kişi büyük bir hata yaparak sevdiklerini incitecektir. Kıyafetinin başkası tarafından yırtıldığını gören kişi akrabalarıyla ya da aile üyelerinden biriyle ters düşer.

Rüyada Kıyafet Odası Görmek

Rüyada kıyafet odası görmek kişinin yeni bir yere tayinin çıkması demektir. Bu yeni yerde yeni başarılara imza atıp tüm amirlerinin ve müdürlerinin gözüne girecek demektir. Rüyasında mavi ya da yeşil bir kıyafet odası gören kişinin tüm borçları temizlenir ve derin bir nefes alır.

Rüyada Kıyafet Provası Görmek

Rüyada kıyafet provası görmek bir yere gidilmeye, hazırlık yapılmaya, nişan telaşına, bayram sevincine işaret eder. Rüyada denediği kıyafetler üstüne tam oturan kişilerin gerçek hayatında tasarladığı tüm eylemler hayat bulur. Rüyada kıyafet provasında hayatındaki erkeğe ya da kadına mini bir defile gösterisi düzenleyen kişi gerçek hayatında çokça beğenilir ve hep istenen olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani