Rüyada “Rüyada Kıvırcık Saç Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kıvırcık Saç Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kıvırcık Saç Görmek, çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyada kıvırcık saç gören kimse, rüyayı görme şekline göre değişir. Rüyada kıvırcık saç görmek, olumsuz anlamda kişinin kafasının karışık olduğu birçok mesele ile uğraşması ve çözüme kavuşturulmaması anlamına gelir. Özellikle manevi yönden ve psikolojik olarak çok yorulması, zihnin dinlenmeye ihtiyacı olması demektir.

Rüyada kıvırcık saç görmek, manevi bir takım sorumlulukları kaldıramayan kişi, depresyona girmiş olabilir. Bu sebeple bu rüyayı görmüştür. Rüyada kıvırcık saç görmek akrabalar arasında birtakım karışıklıkların olması, bazı kişilerin ortalığı karıştırarak fitne fesat gibi durumlar yaşatması ile de tabir olunur.

Rüyada Kıvırcık Saç Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre bazen de rüyada görülen kıvırcık saç, karışık bir meselenin iç yüzünü öğrenme, bir konuda aydınlanma yaşama ve bu sayede yaşanacak ferahlık ile de tabir olunur. Rüyada kıvırcık saç görmenin psikolojik yorumu ise başkaları gibi olmaya özenme ve kimlik bunalımı yaşama durumudur.

Rüyada Kıvırcık Saçlı Olmak

​​​​​​Rüyada kıvırcık saçlı olmak, çok fazla kuruntu yapan, bir takım meseleleri büyüten ve hayatı kendine zindan eden kişi ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi olabileceği gibi onun çok yakından birisi de olabilir. Negatif düşünceler ile devam eden kişi hastalık sahibi olabilir ya da psikolojik problemler yaşayabilir.

Rüyada Kıvırcık Saç Taramak

Rüyada kıvırcık saç taramak, içinden çıkılamayan karmaşık meseleleri çözmek, uzun zamandır süregelen sıkıntılı durumları halletmek ve nihayete erdirmek demektir. Bu sayede yaşanacak mutlu ve sevinçli günleri ile tabir olunur.

Rüyada Kıvırcık Saç Yıkamak

Rüyada kıvırcık saç yıkamak, birtakım problemlerden arınmak, her şeyi çözüme ulaştırmak, sıkıntılı durumları veya insanları ayıklayarak yeni ve güzel bir hayat kurmak ile tabir olunur.

Rüyada Dalgalı Saç Görmek

Rüyada dalgalı saç görmek, çevrede dikkat çeken bir insan olmak, herkes tarafından ilgi duyulan, tercih edilen bir kişi olmak ile yorumlanır.

Rüyada Saçını Kıvırcık Yaptırmak

Rüyada kıvırcık saç yaptırmak, birtakım meseleleri değiştirmek, kötü gidişatı düzelterek yeni bir düzen kurmak demektir. Bu durum bazen iş yaşantısında patronun değişmesi ya da kurumun el değiştirmesi gibi durumlarla açıklanabilir.

Rüyada Siyah Kıvırcık Saç Görmek

Rüyada siyah kıvırcık saç görmek, bazı iç karışıklıkların ortaya çıkması, birtakım suların bulanması ve meselelere fitne fesat karışması ile tabir edilir.

Rüyada Peruk Görmek

Rüyada peruk görmek, insanlardan çekindiği için maskesini gizlemeye çalışma, sert ve güçlü durmaya çalışmak olarak tabir edilir. Aslında kendi iç dünyasında çok duygusal olan kişi, insanlardan zarar görmekten korktuğu için daha güçlü görünmeye çalışarak bir nevi kendini korumaya almıştır.

Rüyada Düz Saç Görmek

Rüyada düz saç görmek, sade bir yaşantı sürmek, karışıklıktan ve kalabalıktan uzak olmak ve bir nevi inzivaya çekilmek ile tabir edilir. Artık kişinin belli bir olgunluğa ermesi, huzuru araması ve huzur içinde sakin yerlere yerleşerek kafasını dinlemesi demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani