Rüyada “Rüyada Kıvırcık Görmek” Görmek

Rüyada Kıvırcık Görmek

Rüyada Kıvırcık görmek, rüya sahibinin sahip olduğu bir sorunun çözümüyle ilgili durumu ifade etmektedir. Rüyada kıvırcık gören kimse, yani kıvırcık görmek kişinin karşılaştığı sorunla arasındaki ilişkiyi ifade eder. Rüyada kıvırcık görmek, ancak bu kişi saçını taradığını, saçın döküldüğünü ve gerçek haline döndüğünü görürse bu durum kişinin bereketli kazanca ve sağlığa ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Kıvırcık Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre kişi karşılaşacağı sorunun çözümü için çok uğraşacak ve ikilemde kalacaktır. Bu ikilemi çözebilmek adına kişi büyük uğraşlar verecek, seçimlerini yapacak ancak bu yol onu başa geri döndürecektir. Dolayısıyla rüyada kıvırcık görmek boşa harcanacak emeklerin işaretçisi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada kıvırcık saç görmenin dini anlamı olumsuz yöndedir. Bu durum çirkinlikle ilişkilendirilir. Kişinin kendi saçını kıvırcık görmesi kişi hakkında dedikoduların bulunduğuna delalettir. Eğer kişi, başı kel olduğu halde kendini kıvırcık saçla gördüyse bu durum kişinin sevmeyenlerinin onun hakkında iftira edeceğine delalettir.

Rüyada Kıvırcık Yemek

Rüyada kıvırcık yemek rüya sahibinin iş hayatında çektiği büyük sıkıntılara çare bulacağı anlamına gelmektedir. Hayırlı bir çözüm bulması beklenen rüya sahibinin çözümünü herkes çok beğenecek ve destekleyecektir. Bu desteğin de yardımıyla sorunun çözülmesinin ardından diğer sorunların çözülmesi için kişi işe konulacaktır.

Rüyada Kıvırcık Dikmek

Rüyada kıvırcık dikmek kişinin kolay ve bereketli rızka ulaşacağına delalettir. Bu sayede kişi kolay yaşam adına gerekli tüm koşullara rahatlıkla ulaşacaktır. Ancak diğer yandan kişinin sevdiği biriyle ters düşmesi ve bazı tartışmaların ortasında kalması beklenir.

Rüyada Kıvırcık Almak

Rüyada kıvırcık almak kişinin hastalıklı zor bir dönemin ardından işlerini yoluna koyacağına delalet edilir. Kişi işlerini yoluna koymakta ve toparlanmaktadır. Ancak bu durumla birlikte bu kişiyi bazı zorluklar ve kötü kişiler beklemektedir. Bencil ve ihanet edecek bu kişi yüzünden rüya sahibi sıkıntılı günler geçirecektir. Bu günler geçirildikten sonra kişiyi hayırlı haberlerle birlikte rahat günler ve bu ihanet eden kişiyle dostluk ilişkisi karşılayacaktır.

Rüyada Bahçede Kıvırcık Görmek

Rüyada bahçede kıvırcık görmek kişinin huzuru yakalayacağına delalettir. Bu huzur kişiyi çekemeyen ve önüne taş koyan kişileri yenilgiye uğratmasıyla gerçekleşecektir. Bu rüya, sahibini mücadeleye teşvik etmektedir.

Rüyada Kıvırcık Toplamak

Rüyada kıvırcık toplamak sorunlardan bazılarının hızlıca çözüleceğine delalettir. Bununla birlikte kişinin ettiği dualar kabul olacaktır. Bu dualar kişinin aile ve iş hayatıyla ilgili düşüncelerinden oluşmaktadır.

Rüyada Kıvırcık Salatası Görmek

Rüyada kıvırcık salatası görmek kişinin karşısına çıkan kısmetleri kibri nedeniyle beğenmeyeceğine ve daha iyisini isteyeceğine delalettir. Diğer yandan kişi farklı işlerle birden meşgul olmaktadır. Bu durum kişinin konsantrasyonunu toplayamamasına ve tam başarıya ulaşmasına engel olacaktır. Bu yüzden kişi zarar edecektir.

Rüyada Kıvırcık Tarlası Görmek

Rüyada kıvırcık tarlası görmek kişinin maddi refaha ve berekete ulaşacağına delalettir. Bu öyle bir berekettir ki kişi, hesap kitapla uğraşmadan dilediği gibi harcama yapabilecektir. Diğer yandan kişinin yakın zaman içerisinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşaması beklenmektedir.

Rüyada Pazardan Kıvırcık Almak

Rüyada pazardan kıvırcık almak kişinin ölenlerini unutmayacağına delalettir. Kişinin hayır işi yapması beklenmektedir. Bunlarla beraber kişi ruhsal çöküntü yaşayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani