Rüyada “Rüyada Kıvılcım Görmek” Görmek

Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüyada Kıvılcım görmek, İslami anlamı ile büyük işler yapmaya, umut edileni kazanmaya yorumlanır. Rüyada kıvılcım gören kimse, diğer bir yorumu ile duyulacak söz ya da alınacak haberlere delalet eder.

Rüyada Kıvılcım Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi(r.a)’ya göre rüyada kıvılcım görmek, umut etmek, umutlu olmak manalarına gelir. Aynı zamanda rüyada kıvılcım görmek, yeni bir karar almak, yeni bir adım atmak ile de yorumlanır.

Rüyada Prizden Kıvılcım Çıkması

Rüyada prizden kıvılcım çıkması, yakın çevrede yaşanacak bir takım sorunların varlığına işaret eder. Bu sorunlar kişiye zarar vermeyecek ancak, bu sorunlara şahit olunacak anlamına gelir. Bir anda verilecek bir karar ile bir iş ya da çalışma yapılacağına ve bu işin olumlu sonuçlanacağına tabir edilir.

Rüyada Kıvılcım Söndürmek

Rüyada kıvılcım söndürmek, rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişim ve yeniliklere delalet eder. Bu değişimlerin ve yeniliklerin kişiye menfaat getireceğine yorumlanır. Çaba sarf ederek, emek verilerek çalışmaya ve bu çalışmalardan hayır elde etmeye tabir edilir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, sorun, anlaşmazlıklar karşısında sabırlı olacağı, ılımlı ve anlayışlı davranarak sorunları tatlıya bağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kıvılcımın Alevlenmesi

Rüyada kıvılcım alevlenmesi, İmam Nablusi demiştir ki; bu rüya kişinin hayatında yeni başlayacak olay ve durumlara delalet eder. Yeni bir iş teklifi, yeni bir ortaklık, yeni bir arkadaşlık anlamına gelir. Verilen kararla hayatında pek çok şeyin değişeceğine de yorumlanır. Diğer bir yorumu ile kişinin yeni bir aşk yaşayacağına, sevilip sevileceğine, ve mutlu zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Kıvılcımın Sıçraması

Rüyada kıvılcımın sıçraması, kişinin çevresinde bazı dedikodular olduğuna, bu dedikoduların duyulacağına ve bu kişilerle muhatap olmaya tabir edilir. Dini anlamı ile bu rüya, iş hayatında yaşanan ufak tefek problemlerin varlığına işaret eder.

Rüyada Sobadan Kıvılcım Çıkması

Rüyada sobadan kıvılcım çıkması, ticari hayatta çok çalışılarak işleri bir adım öteye taşımaya, büyütmeye ve memnuniyet verici kazançlar elde etmeye tabir edilir. Başka bir yorumu ile bu rüya, özel hayata yorumlanır. Bekar kimseler için hayırlı bir nasibin olduğuna, bu kimse ile mutlu bir birliktelik yaşamaya delalet eder.

Rüyada Yüzüne Kıvılcım Gelmesi

Rüyada yüzüne kıvılcım gelmesi, yakın çevrede bir insana söylenen bir söz ya da yapılan bir davranıştan dolayı pişman olmaya tabir edilir. Bu rüya, kişinin ruh dünyasındaki kargaşa, karamsarlık ve korkulara yorumlanır.

Rüyada Gökten Kıvılcım Yağması

Rüyada gökten kıvılcım yağması, ekonomik anlamda yaşanan sıkıntılara, geçimin zorluğuna delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin, iş ve sosyal çevrede bulunan kimselerin kıskançlık ve düşmanlıklarına tabir edilir.

Rüyada Elektrik Kıvılcımı Görmek

Rüyada elektrik kıvılcımı görmek, sevilen ve değer verilen bir kimseden duyulacak sözlere yorumlanır. Diğer bir anlamı ile bir kimse ile tartışma, anlaşmazlık ve sorunlara işaret eder. Bu rüya, elden para çıkması anlamına da gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani