Rüyada “Rüyada Kivi Yemek” Görmek

Rüyada Kivi Yemek

Rüyada kivi yemek, yoksul bir hayattan çıkıp zengin hayata doğru ilerlemeye, evlilik hayatına adım atmaya delalet eder. Ayrıca, bir kişi ile saadet içinde yaşamak, hayat boyu mutluluk yaşamak, hayır ve bereket sahibi olmak, neşeli günler geçirmek gibi anlamlara yorulur. Bir de yapılan diğer yorumlamalar ise; saadete, bolluğa, hayırlı işleri göstermesidir. Rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; kivi yemenin görülmesi hak edilen mutluluğa kavuşulmasını ve uzun süren uğraşlar sonucu kazanılacak toplu paranın geleceğini söylemiştir.

Diğer bir alim olan İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; hayırlı işlerin gerçekleşeceğini ve yaşanan sıkıntıların geçip rahatlığa kavuşulması şeklinde açıklamıştır. Diğer alim İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki; bu rüya hayra ve iyi olayların gerçekleşeceğine işaret edeceğini anlatmıştır. Kirmani (r.a) yorumu ise; zorlukların aşılıp büyük kuvvete ulaşılacağını, hayırlı kısmetlerin olacağını ve evlilik yapılacağını demiştir.

Rüyada Kivi Yemek İslami Anlamı

Rüyada kivi yediğini görmek, Olumsuz olarak ise; huzur ortamının kaybolması, can sıkıcı durumların ortaya çıkması, istenmeyen kişiler ile konuşmak zorunda kalınması, sıkıntılarla dolu bir yaşam şeklindedir. İslami ve dini anlamı nedir? sorusuna cevap ise; hayatının hayırlı işlerle geçeceği, bolluk ve bereketin eksik olmayacağıdır. Zorlukların ardından gelecek olan rahatlığı, ibadete yoğunluk verileceğini, huzurlu bir yaşantı ve hayırlı bir eş ile evlilik yapılacağını söylemektedir. Bazı rüya alimleri rüyada kivi yemek konusunda birbirlerinden farklı ve ilginç yorumlarda bulunmuştur.

Rüyada Kivi Suyu İçmek

Rüyada kivi suyu içmek, rızkların bol ve verimli olmasına, tüm beklentilerin cevaplanmasını öngörür. Becerikli bir kişinin yardım etmesine, ticari iş kaynaklı sıkıntıya, kötü sorunlarla karşılaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kivi İkram Etmek

Rüyada kivi ikram etmek, genel olarak iyiye ve hayra yorulur. Kişinin sıkıntıları aşacağı, hayırlı işler yapacağı, iş hayatında başarıyı yakalayacağını, eş, dost ile güzel sohbetler edeceğini ifade eder.

Rüyada Çürük Kivi Görmek

Rüyada çürük kivi görmek, parasızlık durumunun yaşanması, uzaktan gelecek bir kötü haber anlamındadır. Üzücü olayların yaşanacağına, maddi ve manevi destek alınacağına ve de uzun süre mutsuzluk yaşanılacağına yorulur.

Rüyada Kivi Toplamak

Rüyada kivi toplamak, iş hayatında yükselmeye, saygın bir itibar sahibi olmaya, büyük kazançlar elde edileceğine tabirlenir. Çok sevilen ve sayılan bir kişi olmaya, bütün problemlerin teker teker aşılmasına, bütün işlerin yoluna girmeye başlamasına işaret eder. Hayırlı kişiler ile tanışılacağını, başarıdan başarıya koşulacağını anlatır. Aile ilişkilerinin kusursuz olmasını ve kısa zaman sonra evlilik kapılarının açıldığını göstermektedir.

Rüyada Kivi Kesmek

Rüyada kivi kesmek, parasal anlamda düze çıkılacağını, maddi açıdan gelecek olan yardımların olacağını tabir eder. Edilen duaların kabul olacağını, hayatının mutlu ve huzurlu bir şekilde geçeceğini söylemektedir. Aynı zamanda, bir yerden gelecek olan yüklü miktarda paranın olacağını ve dost muhabbetlerinin de çok keyifli geçeceği anlatılmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani