Rüyada “Rüyada Kıtlık Görmek” Görmek

Rüyada Kıtlık Görmek

Rüyada Kıtlık görmek, geçim sıkıntısına girerek, zor bir dönem geçireceğinize rivayet edilir. Rüyada kıtlık gören kimse, kıtlık sözlükte şu anlama gelir. Rüyada kıtlık görmek, gereksinmeye yetmeyecek kadar azlık; (duygu, söz ve benzeri için) yetmeme durumudur. Kıtlık görmek kuraklık, savaş gibi sebeplerle ürünün yetişememesi ve bundan ortaya çıkan açlık. Besin maddelerinde ortaya çıkan darlık.

Rüyada Kıtlık Görmek İslami Anlamı

Rüyada kıtlık görmek dini anlama göre, rüyayı gören kişinin, maddi olarak pek zengin olmayan bir işte çalışmaya başladığına, kazandığı paranın hanenin geçimi için yeterli olmadığına, bu sebepten hanesinde sürekli olarak kavgalar ve tartışmalar yaşanacağına delalettir. Sevdiği insanlar ile arasının bozulacağına, işlerinin gün geçtikçe daha da bozulacağına, şansının bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve çok istediği halde yaşamının her geçen gün daha olumsuz yöne gideceğine rivayet edilir. Abdülgani’en Nablusi demiştir ki: Alimler, ilim meclisi ve ders eğitimi almak, hayır ile tabir olunur.

Rüyada Kıtlık Yaşamak

Rüyada kıtlık yaşamak, rüyayı gören bireyin, maddi sorun olarak pek yeterli olmayan bir işte emek gösterdiğine, kazandığı ücretin evinin masrafı için yeterli olmadığına işaret edilir. Rüyada kıtlık yaşamak rüyayı gören kişinin çalıştığı işten hak ettiği ücreti alamadığına, kazancı ile ailesini geçindiremediğine aynı zaman da aile içinde sorunların gerçekleştiğine, rüya sahibinin çaresizlikler içinde kaldığına ve çıkış kapısı bulamadığına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin zorlu bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Su Kıtlığı Görmek

Rüyada su kıtlığı görmek, rüyada su kıtlığı olduğunu görmek ise ticaretin yükselip gelişme gösterdiğine işaret edilir. Hayatınızda bir takım şanssızlıklar ve ya kısmetsizlikler yaşayacağınıza rivayet edilir. Fakat bunların üzerinden ailenizin yardımı ile kolaylıkla geleceksiniz demektir.

Rüyada Yokluk Görmek

Rüyada yokluk görmek, iş hayatınızda bir takım sıkıntılar yaşayacağınıza, işten çıkmak durumunda kalacağınıza ya da bir iftiraya maruz kalıp işten çıkartılacağınıza ifade edilir. Fakat yakın bir dostunuz bu iftiraların gerçek olmadığını kanıtlayıp birçok insan sizden özür dileyecektir. Çalışmıyor ve öğrencilik hayatına sahipseniz ise ailenizde gelecek paranın bir takım sekmelere uğrayacağına, borçlarınızın kısa süreli olarak ödemelerinin erteleneceğine işaret edilir.

Rüyada Ekmek Kıtlığı Görmek

Rüyada ekmek kıtlığı görmek, geç kalınmış bir takım fırsata üzülmeye, ele geçen şansı kaçırmaya bu yüzünden var olan statünün değişmeyeceğine, iş beğenmeyen ve ya gözleri yukarıda olan kimselerin hayal kırıklıklarının fazlalaşacağına ve aza kanaat etmeyen kişinin elindekileri de kaybederek başkalarına muhtaç bir statüye düşeceğine delalettir.

Rüyada Savaş Görmek

Rüyada savaş görmek bir tür olumsuzlukların ve aile içi kargaşanın yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Bereketsizlik Görmek

Rüyada bereketsizlik görmek, istenilen hayallere kavuşamamak, kalp kırgınlığı içinde kalmaya delalet edilir. Hanede para sıkıntısı yüzden bir tür tartışmalar yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Çorak Görmek

Rüyada çorak görmek, çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğini ve bele kadar çamura batılacağına işaret edilir. Eğer bu durumu düzelmesi için çaba gösterilmezse bu durumun çok daha kötüye gideceğine rivayet edilir.

Rüyada Harp Savaş Görmek

Rüyada harp savaş görmek, iyi değildir kötü ve hüzünlü olaylar yaşanacağının habercisidir. Bir bitişin ve ayrılığın habercisidir. Fakat savaşta silahlandığını ve savaştığını görmek hayatı için büyük bir çaba gösterdiğine ve bu sayede başarıya ulaşacağına rivayet edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani