Rüyada “Rüyada Kısmet Görmek” Görmek

Rüyada Kısmet Görmek

Rüyada Kısmet görmek, bilinçaltına yerleşen birtakım olaylardan ya da durumlardan etkilenerek ortaya çıkmış olabilir. Rüyada kısmet gören kimse, bu sebeple her rüyanın dayandığı gerçek bir olgu vardır. Rüyada kısmet görmek, böylece rüyaları yorumlayabilmek ve gören kişi ile ilgili tahminlerde bulunabilmek mümkün hale gelir. Bu yorum ve tahminlere dikkat edilmesi gerekir, unutulmamalı ve gerektiğinde bir takım olaylara yorum ve tahminlere dayanarak yön verilmelidir. Çünkü rüyalar bilinçaltındaki gerçeklere dayanır, yorum ve tahminler de var olan gerçeklere dayanarak yapılmış olur.

Rüyada Kısmet Görmek İslami Anlamı

Genel olarak bütün rüya tabirleri kaynaklarında rüyada kısmet görmek çeşitli şekillerde yorumlansa da, büyük çoğunluğu iyiye işarettir ve de iyi şeylerin habercisi olduğu anlamına gelir. İmam Nablusi ( r.a ) demiştir ki, rüyada kısmet görmek bekar kişilerin talip bulacağı, evli kişilerin de çocuk sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kısmetinin Açılması

Rüyada kısmetinin açılması dini yorumlara göre, rüyayı gören kişinin din ve dini işler ile olan bağlarının kuvvetleneceği şeklinde olur. Rüyayı gören kişi manevi yönünü geliştirecek bir takım olaylar yaşayacak ve bu sayede dini görüşünde bir güçlenme olacaktır. İbadetlerini aksatmadan yerine getirmek isteyecek, gönüllü olarak hayır işleri yapmaya başlayacaktır.

Cafer – i Sadık ( r.a. ) buyurmuştur ki; rüyasında kısmetinin açıldığını gören kişi, Allah’ın sevgili kulu olacak ve cennetin kapılarını aralayacak işler yapmaya başlayacaktır.

Rüyada Kısmet Gelmesi

Rüyada kısmet gelmesi, gerçek hayatta da bir kısmetle karşılaşılacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi karakterinden ödün vermeden çalışırsa, insanlarla iyi geçinip onlara faydası dokunursa karşısına bir kısmet çıkacaktır. Kısmeti, kendisi aramadığı bir zamanda gelecektir.

Rüyada Kısmet Aramak

Rüyada kısmet aramak, rüya sahibinin bir takım sıkıntılar içinde olduğunun habercisidir. Rüya sahibi bu sıkıntıların içinden kendi başına çıkamayacağını düşünür ve başka birine bel bağlar. Ancak kendisini en iyi yine kendisinin tanıdığını hatırlarsa yeniden gücünü toparlayabilir ve içinde bulunduğu durumu düzeltebilir.

Rüyada Kısmet Haberi Almak

Rüyada kısmet haberi almak, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta beklediği bir haber ise, rüya sahibinin bir derdi çözülecek ve yabancı birisi bu sorunun çözümünde rüya sahibine büyük destek sağlayacaktır. Rüya sahibinin gerçek hayatta beklediği bir haber yoksa kendisi bir başkasının derdine derman olacak ve başından sonuna kadar çözmesinde yardımcı olacaktır.

Rüyada Kısmetinin Kapanması

Rüyada kısmetinin kapanması, rüya sahibinin beklediği haberin onun için hayırlı olmadığı anlamına gelir. Düşündüğü yeni planlar ve projeler var ise uygulamaya koymadan vazgeçmelidir çünkü o planların sonu iyi bitmeyecektir. Biraz daha bekler ve gözünü dört açarsa karşısına daha iyi, daha bereketli, daha güzel ve daha kısmetli bir fırsat çıkacaktır.

Rüyada Falda Kısmet Görmek

Rüyada falda kısmet görmek çaresizliğe delalet eder. Kendisinden ve tanıdıklarından sevdiklerinden başka kimselerden yardım beklemek doğru olmaz. Herkes bir araya gelir ve kafa kafaya verirse dertler çözülebilir ancak ilk önce ders sahibi, çözüm bulunacağına inanmalıdır.

Rüyada Hayırlı Kısmet Görmek

Rüyada hayırlı kısmet görmek yuva kurulmasına işaret eder. Rüya sahibi beklediği kişiye nihayet kavuşacaktır ve mutlu bir beraberlikleri olacaktır.

Rüyada Talip Görmek

Rüyada talip görmek içten içe aile kurma isteğine işaret eder. Kişinin böyle bir isteği varsa tam tersini söylemekten vazgeçmelidir. Bunu yaptığı zaman talibi ayağına gelecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani