Rüyada “Rüyada Kıskandırmak” Görmek

Rüyada Kıskandırmak

Rüyada kıskandırmak, hane içerisinde tüm yaraların iyileşmesine, kısmetin açılmasına ve sevginin artmasına delalet eder. Rüyada kıskandırdığını gören kimse, İslami açıdan rüyada kıskandırmak, isteklerin yerine gelmesi için çaba harcanması gerektiğine tabir edilmiştir.

Rüyada Kıskandırmak İslami Anlamı

Rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı hanede bereketin oluşmasına, yardımlaşmanın artmasına, iyiliklerin oluşmasına yorumlamıştır.

Rüyada Sevgiliyi Kıskandırmak

Rüyada sevgiliyi kıskandırmak, rüya sahibi evli ise evliliğindeki sorunların bitmesine, bekarsa kısmetli bir eş bulmasına, hanesinde huzur ortamını yaratmasına delalet eder. Kişinin çevresine karşı sevgisinin artmasına, çevresinde sevilen ve sayılan bir kişi konumuna erişmesine de tabir edilir.

Rüyada Kocasını Kıskandırmak

Rüyada kocasını kıskandırmak, hane içerisinde huzursuz ortamın yok edilmeye çalışılmasına tabir edilir. Özellikle, evli kişilerin bir anda hanesine gelen müjdeli habere, bekarlar için güzel bir hayata, hanede var olan sorunların bitmesine tabir edilir. Bazı rüya alimleri bu rüyayı hanede sevgi ortamının artmasına, hanede var olan sıkıntıların bitmesine, küslüklerin son bulmasına, mutlu bir barış ortamının sağlanmasına tabir edilir.

Rüyada Birini Kıskandırmak

Rüyada birini kıskandırmak, rüyayı gören kimsenin çevresinde hayranlık uyandıran işlere adım atmasına tabir edilir. Bu işler yeni bir iş girişimi, eğitimin tamamlanması, büyük bir maddi kazanç elde etme, çevre tarafından sayılan bir kişi olma şeklinde rüya yorumlanır. Ayrıca, kişinin çevresinde güç elde etmesi, kişinin yakın çevresindeki düşmanlarının da artmasına yorumlanır. Bazı düşünür ve rüya alimleri tarafından bu rüya gıybet, dedikodu ve kıskançlık ortamının artması şeklinde de tabir edilmiştir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kıskandırmak

Rüyada eski sevgiliyi kıskandırmak, biten ve sonuçlanan bir olayın sonrasında üzüntü duyulması şeklinde tabir edilir. Genel olarak bu rüya eski konuların tekrar açılmasına, eski tanıdıklarla bir araya gelinmesine ve geçmişin gün yüzüne çıkmasına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin geçmişte yaşadığı olaylardan kurtulamamasına, psikolojik olarak bir bunalımda kalmasına, eski sırların ortaya çıkmasına yorumlanır. Bu nedenlerden dolayı kişinin bir anda üzüntü duymasına, hevesin kaçmasına ya da pişmanlık gibi vicdani duyguların ortaya çıkmasına delalettir.

Rüyada Kıskanılmak

Rüyada kıskanılmak, rüya sahibinin yaptığı işler neden ile çevresi tarafından dedikoduya maruz kalmasına delalet eder. Özellikle, kişinin çevresinde bulunan düşmanlar neden ile yaptığı her işten kötülük görmesine, dedikodu nedeniyle çevresinde kötü biri olarak algılanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin düştüğü çaresizlik ve elem durum olarak da yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimse genel olarak çevresindeki olaylar ve düşmanlıklar neden ile zor duruma düşen, maddi yetersizlikler yaşayan ve yanlış anlaşılan bir kişi konumuna gelmesine tabir edilir.

Rüyada Nispet Yapmak

Rüyada nispet yapmak, rüya sahibinin elde ettiği tüm güzellikleri kötü amaçlı olarak kullanmasına tabir edilir. Özellikle, maddi kazancı yerinde olan birinin işlerine haramı karıştırmasına, günah olan işlere el atmasına yorumlanır. Kişinin kötü amaçları nedeni ile ilerleyen zamanda zor durumlara düşmesi de rüya alimleri tarafından yorumlanmıştır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani