Rüyada “Rüyada Kısa Etek Görmek” Görmek

Rüyada Kısa Etek Görmek

Rüyada Kısa Etek görmek, rüya sahibinin çevresi hakkında dedikodu yapmasına ve bu nedenle çevresinden laf işitmesine delalet eder. Rüyada kısa etek gören kimse, İslami açıdan rüyada kısa etek görmek, duyulan ve işlenen günahlara yorumlanır.

Rüyada Kısa Etek Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden olan İbni Sirin (r.a) bu rüyayı, kişinin ön yargılarına, günahlarının bolluğuna ve düşmanca davranışlara tabir etmiştir.

Rüyada Kısa Etek Almak

Rüyada kısa etek almak, rüyayı gören kimsenin çevresi tarafından dedikoduya uğramasına, düşmanca davranışlar görmesine, yapmadığı işleri yapmış gibi göstererek zarara uğramasına delalet eder. Özellikle, düşmanlar tarafından yapılan kötülüklerin kişinin ev içinde de huzursuzluklara neden olmasına yorumlanır.

Rüyada Kısa Etek Giymek

Rüyada kısa etek giymek, rüya sahibinin kötü yolda olmasına, düşmanları ile işbirliği yapmasına, kötülüklere aracı olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişi yaptıklarının farkında olmadan da bu günahı işleyebilir. Fakat zamanla görülen bu rüyadan anlaşılıyor ki, kişi çevresi tarafından dışlanacak, kötü bir kimse olarak nitelendirilecektir.

Rüyada Kısa Etek Dikmek

Rüyada kısa etek dikmek, rüya sahibinin çevreden gördüğü kötülüklere rağmen, işinde ehli biri olarak devam etmesine delalet eder. Bu rüya kişinin iş hayatında gördüğü ve maruz kaldığı kötülükler olarak da tabir edilebilir. Kişi hiçbir kötülüğe boyun eğmez ve hak yolundan ayrılmazsa, kısa sürede çabalarının karşılığını alacaktır şeklinde bir rüya yorumu yapılabilir.

Rüyada Kısa Etek Satmak

Rüyada kısa etek satmak, rüya sahibinin kazanç ve bereket elde etmek uğruna kötü yollara başvurmasına delalettir. Özellikle, çevresi tarafından iyi niyetiyle tanınan bu kişinin yapacağı haram işler sonrasında çevresinden tepki görmesine, hanesinde huzursuzluk yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Mini Etek Görmek

Rüyada mini etek görmek, rüyayı gören kişinin kısmetsiz oluşuna, darlığa düşmesine, boş işler için büyük zaman ve emek harcamasına delalet eder. Ayrıca, rüya kişinin çevresi tarafından dedikodulara da maruz kalmasına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Kısa Etek Görmek

Rüyada beyaz kısa etek görmek, rüya sahibinin özellikle ilişkilerinde üçüncü şahısların etkisinde kalmasına ve bu nedenle talihsizlik yaşamasına tabir edilir. Evlilik ya da nişan gibi bir birliktelik içerisinde olan kişinin dedikodu gibi sebepler nedeniyle işlerinin bozulmasına, üzüntüye kapılmasına yorumlanır.

Rüyada Siyah Kısa Etek Görmek

Rüyada siyah kısa etek görmek, rüyayı gören kimsenin arkasından çevrilen ve hanesini ilgilendiren bir olayın açığa çıkmasına tabir edilir. Rüya sahibi kendisinden gizlenen bu olayı bir yakınından duyabilir ya da dedikodu şeklinde kendisine ulaşabilir. Kişi duyacağı bu haberlerden sonra büyük hayal kırıklığı yaşayacak ve derde düşecektir şeklinde rüya yorumlanabilir.

Rüyada Kısa Dar Etek Giymek

Rüyada kısa dar etek giymek, rüya sahibinin çevresinden göreceği baskılara yorumlanır. Özellikle, kapalı bir çevreden gelen kişinin iş ya da eğitim hayatında yaptığı yenilikler ile girişimler çevresi tarafından olumlu karşılanmayacak bu nedenle kişi hanesinde sıkıntı yaşayacaktır şeklinde rüya ile ilgili bir yorum yapılabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani