Rüyada “Rüyada Kısa Boy Görmek” Görmek

Rüyada Kısa Boy Görmek

Rüyada Kısa Boy görmek, kişinin uğraşması gereken bazı sıkıntılar olacağına işaret eder. Rüyada kısa boy gören kimse, rüya sahibinin hayatını kısa süreliğine de olsa mahvedeceğine işarettir. Rüyada kısa boy görmek, birçok rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre kısa boy görmek rüyayı gören kişinin başına gelecek felaketlerin habercisidir.

Rüyada Kısa Boy Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kısa boy görürse, mücadele etmekte zorluk çekeceği sıkıntılar ile karşılaşacak ve bu süreç onu fiziksel ve ruhsal anlamda ciddi bir çöküntüye sürükleyecektir.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada kısa boy görmek çok da güzel anlamlara sahip olmadığı için hayırlı bir rüya olarak görülmez.

Rüyada Kısa Boylu Olmak

Rüyada kısa boylu olmak, kişinin boyundan büyük işlere kalkıştığına ve bunların altından kalkamayacağına delalet eder. Rüyasında kısa boylu olduğunu gören biri sonunu getiremeyeceği bazı adımlar atacak demektir.

Rüyada Birini Kısa Boylu Görmek

Rüyada birini kısa boylu görmek, rüya sahibinin bir dostunun kendisinden yardım beklediğini gösterir. Rüyasında birini kısa boylu gören kimse, dostunun yardıma muhtaç olduğunu fark edecek ve bu konuda elinden geleni yapacaktır.

Rüyada Kısa Boylu Erkek Görmek

Rüyada kısa boylu erkek görmek, rüyayı gören kişinin hayatını önemli ölçüde etkileyecek biri ile karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyasında kısa boylu erkek gören biri, kısa boylu bir erkekten önemli tavsiyeler alır.

Rüyada Kısa Boylu Biriyle Tanışmak

Rüyada kısa boylu biriyle tanışmak, rüya sahibinin son zamanlarda yalnızlık çektiği şeklinde yorumlanır. Rüyasında kısa boylu biriyle tanıştığını gören kimse, son zamanlarda insanlarla iletişim kurmaya ihtiyaç duyuyor demektir.

Rüyada Kısa Boylu Kadın Görmek

Rüyada kısa boylu kadın görmek, aile üyelerini birbirine düşürecek bir kimse ile tabir olunur. Rüyasında kısa boylu kadın gören kimse, çok fazla tanınmayan birinin iftiraları yüzünden ailesine darılır ve onlara büyük bir haksızlık yapar.

Rüyada Kısa Boylu Gelin Görmek

Rüyada kısa boylu gelin görmek, aileye dahil olacak yeni birinin habercisidir. Rüyasında kısa boylu gelin gören biri ya kendine uygun eş bulacak ya da hayırlı bir evlat sahibi olacaktır.

Rüyada Sevgiliyi Kısa Boylu Görmek

Rüyada sevgiliyi kısa boylu görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği bir insanla yapacağı ciddi bir tartışmayı ima eder. Birçok rüya tabircisi tarafından yapılan yorumlara göre rüyasında sevgilisini kısa boylu gören biri sevdiğinin kalbini kırar ve ona karşı geri dönüşü olmayan bazı eylemlerde bulunur.

Rüyada Arkadaşını Kısa Boylu Görmek

Rüyada arkadaşını kısa boylu görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden yaşça küçük birinden önemli konular hakkında tavsiyeler alarak bunları uygulamasına delalet eder. Rüyasında arkadaşını kısa boylu gören kişi, başının dertte olduğu bir anda bir küçüğünden yardım isteyecek ve onun önerilerine kulak verecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani