Rüyada “Rüyada Kirpi Görmek” Görmek

Rüyada Kirpi Görmek

Rüyada Kirpi görmek, hem olumlu hem de olumsuz anlamlara sahiptir. Rüyada kirpi gören kimse, rüya içerisinde kirpi görmek kötü bireylerin varlığına işarettir. Rüyada kirpi görmek, bu bireyler, egoist, cimri, düşene yardımı dokunmayan biri şeklinde yorumlanmaktadır. Bu bireyler aynı şekilde, evine gelmiş olan misafirlerin yedikleri lokmalara göz diken, her lokmasını sayan bireyler şeklinde de tasvir edilmektedirler.

Rüyada Kirpi Görmek İslami Anlamı

Rüya içerisinde kirpi görmenin olumlu ve güzel yorumu ise, rüyayı gören bireyin bütün şans ve kısmetlerinin açık olacağı bir döneme gireceğidir. Rüyayı gören birey bu dönem içerisinde bütün dezavantajlarını avantajlara, kısmetini olumlu bir şekilde kullanacağına, şansızlıklarını şansa dönüştüreceğine işaret ettirir. Bu dönem ise en verimli ve en güzel biçimde bireye yansıyacaktır.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kirpi görmek, bireyin kalbinin dar ve gönlünün sıkıntılı, şefkatinin az ve çabuk sinirlenen bir insan olmasına işaret eder.

Rüyada Kirpi Sevmek

Rüyada kirpi sevmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyasında kirpi sevdiğini gören bireyin dilekleri gerçekleşir. İstediği tüm işler yoluna girer ve kısmeti açılır. Olumsuz olan gelişmeler yerini olumlu gelişmelere bırakır.

Rüyada Kirpi Öldürmek

Rüyada kirpi öldürmek, rüyayı gören kimsenin kendisi adına hain planlar içerisinde olan birini yaşamından çıkarmasına ve bunun sayesinde de olası beladan son an içerisinde kurtulmasına delalet eder. Rüyada kirpi öldürmek aynı biçimde zorluklar ile elde edilecek olan kazançtır.

Rüyada Kirpi Beslemek

Rüyada kirpi beslemek, huzursuzlukları yaratan bireylerin yaşamdan uzaklaştırılıp, halk bakımından çok sayılıp sevilmesine, bununla beraber destek göreceğine delalet eder.

Rüyada Kirpi Eti Yemek

Rüyada kirpi eti yemek, zafer sağlamak manasına gelir. Rüyayı gören birey rekabet içerisinde olduğu bir birey ile çekişmiş olduğu bir iş içerisinden galip çıkacak manasına gelir.

Rüyada Kirpi Avlamak

Rüyada kirpi avlamak, maddiyat konusunda gelecek olan bereketin habercisidir. Sorunlardan arınmış olunacağına, arzu edilen kuvvet ve güce, güzel işlerin yapılmasına, verim içeren uğraşlar gerçekleştirileceğine, sağlıklı yaşama, güven içerisinde kalmaya, kazanç içeren girişimlerin gerçekleştirileceği manasını taşır.

Rüyada Kirpi Yavrusu Görmek

Rüyada kirpi yavrusu görmek, ufak hesapların içerisinde olup, rüyayı gören bireyin mülkünden ve parasından nasiplenmek isteyen bireylerin olduğunun göstergesidir. Bu bireyler ciddi manada zararı dokunacak bireyler değillerdir ancak bulmuş oldukları her avantajı değerlendirip, şanslarını deneme konusunda ısrarcı olabilirler.

Rüyada Kirpi Dikeni Görmek

Rüyada kirpi dikeni görmek, rüyayı gören bireyi tuzağa düşürmeye çalışan birine işarettir. Rüyası içerisinde kirpi dikeni gören bireyin haksız yere kendisini içinde bulacağı olumsuz bir olaydan ötürü güç durumda kalıp, bu vaziyetten kurtulmak adına çaba sarf edeceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Kirpi Görmek

Rüyada beyaz kirpi görmek, bireyin öğrenecekleri ve göreceklerinin karşısında da oldukça huzursuz ve rahatsız olacağına, bugüne dek eline geçmiş olan en önemli fırsatı yakalayıp mutlu olacağına, ailesine de son nefesine dek bakıp, onlara rahat yaşam vereceğini gösterir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani