Rüyada “Rüyada Kırmızı Şarap Görmek” Görmek

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek

Rüyada Kırmızı Şarap görmek, yanlış arkadaşların izinden giderek aileden uzaklaşmaya, hatalı işler yaparak günah ve suç işlemeye işaret eder. Rüyada kırmızı şarap gören kimse, kırmızı şarap hayvan beslemeye, insanlardan yardım elini çekmeye, münzevi ve kapalı bir hayat yaşamaya da işaret etmektedir.

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi buyurmuştur ki: Rüyada kırmızı şarap görmek telafisi mümkün olmayan yanlışlar yaparak kişinin hayatındaki tüm insanları üzmesine işaret eder.

Rüyada Kırmızı Şarap İçmek

Rüyada kırmızı şarap içmek harama el uzatmaya, helalden vazgeçip günah dolu bir ömrün peşinden sürüklenmeye işaret eder. Aynı zamanda tövbe etmek için fırsatların kendisine doğru gelmesi anlamını da taşır.

Rüyada Kırmızı Şarap Dökmek

Rüyada kırmızı şarap dökmek gelecek ve uzun süre kalacak misafirlerin varlığına işarettir. Bu misafirler ile maddi bir konuda sorun çıkacak ve daha sonra dargın bir şekilde yollar ayrılacaktır.

Rüyada Kırmızı Şarap Tatmak

Rüyada kırmızı şarap tatmak yeni heyecanların, yeni hazların peşinde koşmak, kendisini bekleyenlere hasret çektirmek, hoyrat ve günü birlik yaşayarak ömrünü heba etmek anlamlarına gelir. Aynı zamanda rüyasında kırmızı şarap tadıp yüzünü ekşiten kişi mutsuz bir evlilik yaparak boşanma aşamasına geçiş yapar.

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Rüyada şarap kadehi görmek hayırlı kısmetlerin kapıda çil çil altın ile birlikte zamanını bekleyerek rüya sahibine ulaşacağını gösterir. Rüyada kırık bir şarap kadehine basarak ayağının kanadığını gören kişi bir yolculuktan endişeli ve soru işaretleriyle dolu olarak döner.

Rüyada Şarap Yapmak

Rüyada şarap yapmak evden gelin çıkması anlamına gelir. Eğer rüya sahibinin henüz bir çocuğu yoksa çok kısa bir süre içerisinde bir kız çocuğu dünyaya gelir. Rüyada ayaklarının altında üzüm ezerek şarap yaptığını gören kişi büyük emekler vererek giriştiği işten alnının akıyla çıkar. Herkesin takdirini toplayarak hem hane halkına hem de büyüklerine saygın biri olduğunu kanıtlar.

Rüyada Sıcak Kırmızı Şarap İçmek

Rüyada sıcak kırmızı şarap içmek genel olarak üşüten bir hastalıktan şifalı bir bitki ile kurtulmaya, iyileşme evresine geçmeye işaret etmektedir. Rüyasında bir başkasının kendisine sıcak kırmızı şarap içirdiğini gören kişi başkasından yardım alarak zor günleri, külfet dolu zamanları geride bırakmasını bilir.

Rüyada Boş Şarap Şişesi Görmek

Rüyada boş şarap şişesi görmek bir beklentinin çok kısa bir süre içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş şeklinde belirsizlikten kurtulacağı anlamına gelir. Bu beklenen bir iş de olabilir yapılan bir teklifin yanıtı da. Boş şarap şişesini kırdığını gören kişi gerçek hayatında bir sevdiğinin kalbini yok yere kırar.

Rüyada Kırmızı Şarap Satmak

Rüyada kırmızı şarap satmak usulsüz bir işe girip kendini ve kariyerini tehlikeye atmak demektir. Rüyada kutular dolusu şarap sattığını gören kişi yasa dışı bir işe girişerek özgür bir insanken mahkum bir insana dönüşür. Nedamet getirse de her şey için çok geç olacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani