Rüyada “Rüyada Kırmızı Ruj Görmek” Görmek

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada Kırmızı Ruj görmek, anlam olarak rüyada kırmızı ruj görmek iyiye hayrolunmaktadır. Rüyada kırmızı ruj gören kimse, bir kişi rüyada kırmızı ruj görmek anlamını gerçek hayatta yaşadığı sembollerle birleştirmelidir. Rüyada kırmızı ruj görmek, eğer bir kadın evde kırmızı ruj kullandığını hayal ederse, gelecekte iyi şansa sahip olur, ancak kırmızı rujunu halka açık kullanırsa, ileride duygusal meselelerle karşılaşır.

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r. a) buyuruyor ki; hayatınızdaki bir durum hakkında tam olarak doğru olmayan bir davranışta bulunabileceğinizi gösterir.

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

Rüyada kırmızı ruj sürmek, dudaklarınıza kırmızı ruj sürdüğünü hayal etmek, kendinizi bir durumda yakmamak için dikkat etmeniz gereken bir işarettir. Bir oyunda bir rol için kırmızı ruj kullandığınızı hayal ederseniz, bir yardım projesi için para toplamaya yardım edeceksiniz. Giysilerinize kırmızı ruj sürdüğünüzü hayal etmek, sosyal bir fonksiyonda hayal kırıklığına uğrayacağınız bir işarettir.

Rüyada Kırmızı Ruj Almak

Rüyada kırmızı ruj almak, uymayan kırmızı bir ruj almak hakkında rüya görüyorsanız ya da iyi görünmüyorsanız ve yüzünüze kötü bir şekilde yayılmışsa, bu kötü bir itibar, dedikodu, dedikodular anlamına gelir ve toplumda çok iyi bir izlenim bırakmaz ve başkaları tarafından yaratılan negatif görüntünüzden kaçamazsınız. Rüyanızda bir yakalı ya da kıyafet üzerinde kırmızı ruj görürseniz, bu son zamanlardaki bazı hataların ortaya çıkabileceği anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Ruj Satmak

Rüyada kırmızı ruj satmak, kırmızı rujunu satan kızları hayal etmek, yaşamınızda zorluk yaşayabileceğiniz bir işarettir. Kırmızı ruj satan yaşlı bir kadının hayalini kurmak, hayatı daha kolay bulacağınız anlamına gelir. Üzerinde ruj bulunan genç bir kızı hayal etmek, düşmanca olduğunuzu ve bu tutum için azarlandığınızı gösterir.

Rüyada Erkeğin Kırmızı Ruj Sürmesi

Rüyada erkeğin kırmızı ruj sürmesi, Bir erkeğin kırmızı rujunu hayal etmek genellikle bir uyarıdır ve eğer rujunuzu parlak bir renkte (kırmızıdan farklı) takarsanız, arkadaşlarınızla sıkıntı yaşamanız konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bir mağazada kırmızı ruj almak, zorlukların üstesinden gelmek için cesaret ve sebat anlamına gelir. Bir mağazada bir ruj seçerken kendinizi şu anda maddi sıkıntıların üstesinden geleceğinizi gösterir.

Rüyada Kırmızı Ruj Silmek

Rüyada kırmızı ruj silmek, siz ya da başka bir kişi bir rüyada kırmızı ruj sildiyseniz, bu her zaman iyi bir izlenim bırakmak istediğinizden, aynı zamanda hayatınızda neyin yanlış olduğunu ele almayı başardığınız için, imajınızı topluma geri yüklemeniz gerektiği anlamına gelir. Çok güçlü, renkli bir kırmızı ruj öne çıkmak istediğinizi öne sürüyor, ancak seçtiğiniz yol diğerlerini rahatsız ediyor. Aynı rüya, kendiniz için kefilleşmeye çalışırken abartmaya çalıştığınız gerçeğini ifade eder.

Rüyada Pembe Ruj Görmek

Rüyada pembe ruj görmek, pembe rujunu rüyanızda görmek demek, tutku arayışında olduğunuz anlamına geliyor. Eğer kalın, tatlı, kiraz dudaklarınız varsa ve pembe ruj sürüyorsanız, uyum ve refah demektir. Eğer dudaklar zayıfsa, o zaman başkalarının gerçek niyetinizi görmesini istemediğinizi ve başkaları üzerinde iyi bir izlenim bırakmak istediğinizi gösterir.

Rüyada Mor Ruj Görmek

Rüyada mor ruj görmek, rüyada mor ruj giymek, kibirli ve bencil olabileceğiniz anlamına gelir. Genel olarak ve diğer makyaj öğeleri gibi, mor ruj da sosyal görüntünüze işaret eder.

Rüyada Renkli Ruj Görmek

Rüyada renkli ruj görmek, bu kendinize büyük bir güvene sahip olduğunuzu gösterir ve siz kendinden emin bir insansınız anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani