Rüyada “Rüyada Kırmızı Dut Görmek” Görmek

Rüyada Kırmızı Dut Görmek

Rüyada Kırmızı Dut görmek, gelecekte kişiyi bekleyen keyifli ve güzel günleri temsil eder. Rüyada kırmızı dut gören kimse, huzur ve neşenin daim olması, renkli ve güzel günlerin kişiyi bekliyor olması ile yorumlanır. Rüyada kırmızı dut görmek, bolluk, bereket ve heyecan demektir. Şanslı günlere girmeye, şeytanın bacağını kırmaya, uğursuzlukları def etmeye işarettir. Rüyada kırmızı dut görmek güzel hadiselerin kişiyi bambaşka bir yere götürmesi demektir.

Rüyada Kırmızı Dut Görmek İslami Anlamı

Güzel anıların canlanması, eski aşkların yeniden filizlenmesi, uzun zamandır görüşülmeyen kişilerle bir araya gelinmesi ile tabir olunur. Rüyada kırmızı dut görmenin dini yorumu İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kırmızı dut görmek dindar oluşa ve bedenin sıhhatine delalettir. Rüyada kırmızı dut görmenin psikolojik yorumu ise temiz kalpli ve iyi yürekli insanın arzuları için gösterdiği çaba ve gayretidir.

Rüyada Kırmızı Dut Toplamak

Rüyada kırmızı dut toplamak, nasipleri yakalamak, onları adeta toplayıp birikim yapmak demektir. Şansı açılan kişi hayatın her döneminde başarılı olacaktır. Bu durum bazen kumar gibi haksız kazançları da ifade eder. Eğer böyle bir durum var ise bu ortamdan ve kişilerden uzak durulmalıdır. Zira başı derde sokmak muhtemeldir.

Rüyada Kırmızı Dut Yemek

Rüyada kırmızı dut yemek, şifalanarak sağlıklı olmak, bütün tatsızlıklardan tamamen kurtulmak demektir. Dut yiyen şanslı olur, huzuru bulur. Askerde yakını var ise tez zamanda tezkeresini alır. Hayırlı şekilde evine döner.

Rüyada Kırmızı Dut Reçeli Görmek

Rüyada kırmızı dut reçeli görmek, aile içinde neşeli kalabalıkların olması, bebek ya da evlilik haberi almak demektir. Düğün, dernek ve ya cemiyet gibi yerlere katılarak hayırlı kalabalıklarda olmak ve yeni insanlar tanımak demektir.

Rüyada Kırmızı Dut Ağacı Görmek

Rüyada kırmızı dur ağacı görmek, güç ve kudrete, hidayet ve erdeme tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiye zorluk uğramaz. Her sıkıntıyı tamamen ortada kaldırır. Nazar gibi büyü gibi durumlardan kurtularak işlerin hızlanması ile de tabir edilir.

Rüyada Dalında Kırmızı Dut Görmek

Rüyada dalında kırmızı dut görmek, iş yerindeki maddi bereketin artması, müşterinin çoğalması, her yere huzurun dolması ile yorumlanır. Bu rüya bazen de güzel sanatlar konusunda iş yapmak ve başarı sağlamak ile de açıklanabilir.

Rüyada Siyah Dut Görmek

Rüyada siyah dut görmek, işe hile ve hurda karışması, gizli saklı durumların meydana gelmesi ve bir süre işlerin ertelenmesi demektir. Kişiden gizlenen şeylerin ortaya çıkması ve bu sayede büyük beladan kurtularak rahatlaması ile tabir olunur.

Rüyada Kırmızı İri Dut Görmek

Rüyada kırmızı iri dut görmek, mal ve mülk zengini olmak, topraktan para kazanarak zengin olmak demektir. Rüyayı gören kişinin tarla, arsa gibi konularının gündemde olması ve bu sebeple iyi durumlarda yer alması demektir.

Rüyada Karadut Görmek

Rüyada karadut görmek, niyetlerin gerçekleşmesi, adakların yerini bulması ile yorumlanır. Evlilik niyetinde olunan ilişkilerde ciddi yola girilerek izdivacın gerçekleşmesi söz konusudur. Evli olanlar için ise aile içine çekiliş, ikramiye, şans oyunu gibi yerlerden gelecek güzel paralara işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani