Rüyada “Rüyada Kırmızı Çanta Görmek” Görmek

Rüyada Kırmızı Çanta Görmek

Rüyada Kırmızı Çanta görmek aile içindeki geçimsizliğe, çocuklar arasındaki uyuşmazlığa, yan komşu ile yapılacak kavgaya işarettir. Rüyada kırmızı çanta gören kimse, kalabalık bir toplantıya konuşmacı olarak katılmaya, mevki atlamaya ve maaş yükselmesine işaret eder.

Rüyada Kırmızı Çanta Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki: Rüyada kırmızı çanta görmek eve davet edilmiş misafirler ile hoş sohbet vakit geçirmeye işaret eder.

Rüyada Kırmızı El Çantası Görmek

Rüyada kırmızı el çantası görmek evinden uzaklaşan bir erkeğin günah yoluna sapmasına, ailesini ihmal etmesine ve zina günahını ifa etmesine işarettir.

Rüyada Kırmızı Kol Çantası Görmek

Rüyada kırmızı kol çantası görmek eşe alınacak hediye ile birlikte evliliği kurtarmaya delalettir. Bu hediye tek taş yüzük olabileceği gibi altın bir kolye ya da zincir seti de olabilir. Kırmızı kol çantası aynı zamanda cömertliğe ve bolluğa işaret eder.

Rüyada Kırmızı Okul Çantası Görmek

Rüyada kırmızı okul çantası görmek çocuklar için dereceye girmek, başarılı karneler getirip ailesini mutlu etmek, sınıf ve okul birincisi olup gurur kaynağı olmak manalarını taşımaktadır. Aynı zamanda yeni bir kolej ya da üniversite imkanıdır.

Rüyada Kırmızı Çanta Bulmak

Rüyada kırmızı çanta bulmak uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalmak, aile ve sıla özlemini bir arada çekmek, giderek düşten düşüp kilo kaybetmek, bir sağlık sorunu karşısında dirayetli olmayı denemek anlamlarına gelir. Bulduğu kırmızı çantayı başkasına veren kişi yardımseverliği ile dikkatleri üzerine çeker.

Rüyada Kırmızı Çanta Almak

Rüyada kırmızı çanta almak ela gözlü bir kadın ile birlikte çalışmaya, onla üretimlerde bulunmaya işarettir. Kırmızı çantanın içerisinde özel eşyaların salkım saçak bir şekilde dağıldığını gören kişi eleştiri oklarının hedefi olur ve bakışlarını kendi üzerine çevirir. En sonunda hatalarını anlar ve yeni bir kimliğe bürünür.

Rüyada Kırmızı Çanta Kaybetmek

Rüyada kırmızı çanta kaybetmek rüya sahibi için çok değerli bir kişinin hayatından çıkmasına, araya deniz aşırı mesafelerin girmesine, gözden uzak olanın ister istemez gönülden de uzaklaşmasına delalettir. Rüyasında kaybettiği çantanın eşi tarafından bulunduğu gören kişi kıymetli bir hadiseyi ailesi ile birlikte paylaşır, dört gün dört gece sürecek olan kutlamaların fitili ateşlenir.

Rüyada Kırmızı Bavul Görmek

Rüyada kırmızı bavul görmek uzun süredir devam aile saadetinin şuh ve utanmaz bir kadın tarafından alt üst edilmesini simgeler. Bu kadın mahalleye yeni taşınan bir komşu da olabilir iş arkadaşı da. Bu kadının varlığı ile birlikte aile için kutsal ve güven addedilen tüm unsurlar yerinden oynar. Aile büyük bir uçuruma yuvarlanır ve boşanma ile son bulur.

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek karı koca arasına giren kara kedinin göstergesidir. Eğer çantanın içi silah dolu ise bir savaşın öncesinde düşman ile oturup mutabakata varılacağı anlamları çıkabilir. Dolu çantayı taşımakta ve sürüklemekte zorlanan kimse için sinirsel zorluklar ve psikolojik handikaplar ön planda olacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani