Rüyada “Rüyada Kirli Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kirli Tuvalet görmek, adet dönemindeki kadının sancısına, yeni bebeğin doğarak hane halkını sevince boğmasına işarettir. Rüyada kirli tuvalet gören kimse, mali anlaşmazlıkların baş göstermesine, divanın terk edilmesine, küçüğün büyüğe hürmet etmemesine delalet eder.

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada kirli tuvalet görmek sözleşmenin bozulmasına, iki iş ortağının birbirine düşmesine işaret eder.

Rüyada Kirli Tuvalet Temizlemek

Rüyada kirli tuvalet temizlemek bir suçun üstlenmesi manasına gelir. Kirli tuvaleti emir altında ve zorlana zorlana temizlediğini gören kişi istenmediği bir evde zorla misafir olarak kalır. Kirli tuvalet aynı zamanda kaynana ile çekişmeye, yeni evli çiftler arasında baş gösteren kavgalara, üçüncü bir kişinin ilişkiye karışıp her şeyi mahvetmesine delalettir.

Rüyada Kirli Tuvalete Girmek

Rüyada kirli tuvalete girmek üç harfliler kullanılarak yapılmış bir büyünün kara etkilerine açık olmak demektir. Bu rüyayı gören kişi abdest alıp dua okumalıdır. Kirli tuvalete girip sonrasında anında çıktığını gören kişi girdiği yeni ortamda arkadaşlarının kötülüğünü fark edip hemen orayı terk eden hayırlı kulların bir dışa vurumu olarak görülmelidir.

Rüyada Kirli Tuvalet Fırçası Görmek

Rüyada kirli tuvalet fırçası görmek pisliğiyle ünlü bir kadınla aynı evde yaşamak zorunluluğunun göstergesidir. Kirli tuvalet fırçasını mağazadan satın aldığını gören kişi belli bir alışverişte dolandırılır ve mali olarak çıkmaza girer.

Rüyada Kirli Tuvalet Taşı Görmek

Rüyada kirli tuvalet taşı görmek destursuz ve izinsiz girişilen işin nafile bir çaba ile bütünleşmesi demektir. Kişi bu rüyayı gördükten sonra ne yaparsa yapsın bir sonuca ulaşamaz. Kirli tuvalet taşı aynı zamanda harama ve mekruh olana yönelmek demektir.

Rüyada Kirli Tuvalete Düşmek

Rüyada kirli tuvalete düşmek kirli bir tuzağın hedefi olmak, adının lekelenmesine izin vermek ve yanlış ortamlarda yanlış kişiler ile takılarak saygınlığını yitirmek anlamlarına gelir. Kirli tuvalete düşüp çırpındığını gören kişi iftiraya maruz kalır. Adını temize çıkarmak için uzun süreler boyunca uğraşmak zorunda kalır.

Rüyada Kirli Tuvalet Yıkamak

Rüyada kirli tuvalet yıkamak istemeden olsa bir işte çalışmaya ve para biriktirmeye işarettir. Kirli tuvaleti çıplak elleriyle yıkadığını gören kimse toplum tarafından işaretlenir ve sonu gelmez dedikoduların bir numaralı hedefi olur. Kirli tuvaletin yıkanması aynı zamanda temizliğin pislikten sonra gelmesine, kış gibi hissedilen acıların sona erip bahar gibi hissedilen sevinçlerin tüm aile halkını çepeçevre kuşatacağı manasını taşır.

Rüyada Kirli Tuvalet Kağıdı Görmek

Rüyada kirli tuvalet kağıdı görmek borçlanmaya, mali krizlere girmeye, aile içinde hissedilecek bir ekonomik krizin varlığına işarettir. Kirli tuvalet kağıdını temiziyle değiştirdiğini gören kişi hayatında yanlış giden yolları değiştirir ve doğru yolu bulur.

Rüyada Kokan Tuvalet Görmek

Rüyada kokan tuvalet görmek hayırdan çok şerre, iyi niyetten çok kötü niyete işaret eder. Rüyada tuvalete girdikten sonra suratını ekşittiğini gören kişi gerçek hayatında tanıştığı insanlardan memnun kalmaz ve onlardan ayrılır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani