Rüyada “Rüyada Kirli Tabak Görmek” Görmek

Rüyada Kirli Tabak Görmek

Rüyada Kirli Tabak görmek, kişinin kazancında ciddi bir azalma meydana geleceğine işaret eder. Rüyada kirli tabak gören kimse, rüya sahibi ne kadar çaba gösterirse göstersin eski bol kazançlı günlere geri dönemeyecek ve ailesi ile birlikte sıkıntılı günler çekecektir. Rüyada kirli tabak görmek, buna göre kirli tabak görmek maddi sıkıntı manasına gelmektedir.

Rüyada Kirli Tabak Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kirli tabak görürse kısa sürecek olan bir maddi sıkıntıya düşer ancak kendi çabaları ile bu durumdan bir şekilde kurtulur.” İmam Nablusi (r.a)’ye göre ise rüyada kirli tabak görmek olumsuz gibi görünse de sonu hayırlı olan bir rüyadır.

Rüyada Kirli Tabak Yıkamak

Rüyada kirli tabak yıkamak, kişinin iş hayatındaki adaletsizliklerle mücadele ederek haksızlıklara karşı savaşacağına delalet eder. Rüyasında kirli tabak yıkadığını gören biri toplumdaki iki yüzlü insanları doğru yola sokmak için önemli işler yapacaktır.

Rüyada Kirli Tabak Atmak

Rüyada kirli tabak atmak, bir düşmandan kurtulmak şeklinde yorumlanır. Rüyasında kirli tabak attığını gören kimse, aile içinde sinsi bir şekilde hareket ederek herkesi birbirine düşüren bir düşmanın gerçek yüzünü sonunda görerek onu hayatından tamamen uzaklaştırır.

Rüyada Kirli Tabakları Toplamak

Rüyada kirli tabakları toplamak, rüya sahibinin kendi hataları ve yanlış kararları yüzünden başına bir sürü iş açtığı ve bu olumsuzlukları başkalarından bildiği anlamına gelir. Rüyasında kirli tabakları topladığını gören birinin hayatındaki tüm dertlerinin tek sorumlusu sadece kendisi demektir.

Rüyada Kirli Tabakta Yemek Yemek

Rüyada kirli tabakta yemek yemek, kişinin çok fazla dert sahibi olduğuna ancak bunları kimseyle paylaşmadığı için ruhsal bozukluk yaşadığına delalet eder. Rüyasında kirli tabakta yemek yediğini gören kişi, içindeki sıkıntılardan ötürü psikolojik anlamda büyük bir çöküntü yaşayacak demektir.

Rüyada Kirli Cam Tabak Görmek

Rüyada kirli cam tabak görmek, rüyayı gören kişinin önemli kararlar alırken önüne bazı engeller çıkması ve bunlarla mücadele ederken fiziksel gücünü yitirmesi şeklinde açıklanır. Bu rüyaya göre kişi, hayatını düzene sokmaya çalışırken sağlığını yitirecektir.

Rüyada Kirli Porselen Tabak Görmek

Rüyada kirli porselen tabak görmek, kişinin alacağı kötü bir haberi temsil etmektedir. Rüyasında kirli porselen tabak gören biri alacağı olumsuz bir haber ile eski sevincini yitirerek bir süreliğine yalnız kalmak isteyecek ve eski haline dönmek için büyük bir çaba harcayacaktır.

Rüyada Kirli Beyaz Tabak Görmek

Rüyada kirli beyaz tabak görmek, rüyayı gören kişinin iyi niyetini kaybettiği ve bu yüzden ailesinden uzaklaştığı anlamına gelmektedir. Rüyasında kirli beyaz tabak gören kimse, yanlış yolda ilerliyor demektir.

Rüyada Boş Kirli Tabak Görmek

Rüyada boş kirli tabak görmek, rüya sahibinin yaşayacağı olumsuz bir olayın geçip gittikten sonra da etkilerinin hala ilk günkü gibi devam edeceği şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani