Rüyada “Rüyada Kirli Deniz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kirli Deniz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kirli Deniz görmek rüya sahibinin gerçekleşmeyecek bazı istekleri olduğunu veya kendisine hayır getirmeyecek bir takım işlerle uğraştığına delalet eder. Rüyada kirli deniz gören kimse, engin ve temiz bir deniz görmek denizin içinde bulunmak veya yüzmek dünya hayatında mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada kirli deniz görmek, bu sebeple denizin kirli olması yaşamınızda bir takım sıkıntılar oluşacağına ve bu oluşacak sıkıntılardan dolayı bir süre üzüntü içerisinde olacağınızı gösterir.

Rüyada kirli deniz görmek bazen de haram maldır. Rüyayı gören kişi kendisine helal olmayan kazançların sahibi olur. Rüyada kendisini kirli denizin ortasında görmesi ise çevresinde birçok kötü insanın bulunduğu ve bu insanların bir gün size zarar verebileceğinin göstergesidir. Bu sebeple bu rüyayı gören kişi yakınında bulunan kişilere daha uyanık davranmalıdır.

Rüyada Kirli Deniz Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor: Deniz üzerinde yürüdüğünü gören yolculuk yapacağına ve bu yolculuktan memnun kalacağına işaret eder. Üzüntü ve sıkıntıdan kurtulur. Denizde yüzmek için uğraştığını gören bir işe girerek o işle uğraşır. Denizin suyu tuzlu, acı ve kirli ise rüya sahibinin şiddetli bir sıkıntıya düşerek zor bir süreçten geçeceğine delalet eder. Kirmani(r.a) buyurmuştur ki: Bir kimsenin rüyasında bulanık ve kirli denizde battığını görmesi o kimsenin bir musibete maruz kalacağını gösterir.

Rüyada Kirli Denizde Yüzmek

Rüyada kirli denizde yüzmek, bir takım şaibeli işlere karışır ve haram peşinde koşar. Bu haram olan şeyler para, mülk olabileceği gibi kadın da olabilmektedir. Rüyasında kirli bir denizde yüzerek sonradan denizden çıktığını görür ise, kötü ve hayırsız yolda olduğunu anlayacak ve bu yoldan geri dönerek hidayete ereceğine delalet eder.

Rüyada Kirli Denizde Boğulmak

Rüyada kirli denizde boğulmak, rüya sahibinin günah batağına saplanacağına ve bu hayatta önceliklerini hep haram ve kötülükten yana kullanacağını gösterir. Aynı zamanda bu rüya davranışlarınıza dikkat etmediğinizin, günah işlediğinizin ve ya büyük hatalar yaptığınızın da göstergesidir.

Rüyada Kirli Denizde Balık Görmek

Rüyada kirli denizde balık görmek, kişiyi mutsuz eden, düşündüren ve üzülmesine neden olan tüm sıkıntıların biteceğine, iyi günlerin geleceğine ve hayatının düzene gireceğine yorumlanır. Kişinin sabrı, inancı ve çalışması sayesinde muradının gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Kirli Denize Girmemek

Rüyada kirli denize girmemek, rüya sahibinin aklında bir takım planlar olduğunu ama bu planların onun için hayırlı olmadığına yorumlanır. Hayatında yaşayacağı sıkıntıları kısa sürede atlatacağına ve az zararla hayatına devam edeceğini gösterir.

Rüyada Kirli Deniz Suyu Görmek

Rüyada kirli deniz suyu görmek, rüya sahibinin bazı gerçekleşmeyecek işlerin peşine düşmeye, kendisi ve çevresi içim hayırlı olmayacak işlerle zamanını harcayacağına işaret eder.

Rüyada Kirli Denizin Taştığını Görmek

Rüyada kirli denizin taştığını görmek, işlerinin kapanacağına ve maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Bu rüya bazen de rüya sahibinin bir takım hastalıklara yakalanacağına ve bu hastalıklardan sebep zor günler geçireceğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani