Rüyada “Rüyada Kirli Çamaşır Görmek” Görmek

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyada Kirli Çamaşır görmek, rüyayı gören bireyin kendi eli ile kendisine zararı dokunduğu manasına gelir. Rüyada kirli çamaşır gören kimse, kişinin disiplinsiz hayat koşulları sebebi ile sürekli olarak hasta olduğuna işaret eder. Rüyada kirli çamaşır görmek, bağışıklık düzenin de zarar görüp bu sebep ile fiziksel kuvvetinin de azaldığına rivayet edilir.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kirli çamaşır görmek, bu rüyayı gören birey yüz kızartıcı, utanç verici bir olay yaşar.

Rüyada Kirli Çamaşır Yıkamak

Rüyasında kirli çamaşır yıkamak, bu rüyayı gören birey gerek ruhsal gerek ise fiziksel olarak içerisine girdiği kötü hali kabul edip, mühim bir adım atacak ve sağlığını tekrardan kazanmak adına doktora gidip, kendisi için hem oldukça doğru bir karar alacak hem de oldukça gerekli ve doğru bir davranış sergileyecektir.

Rüyada Kirli Çamaşır Katlamak

Rüyada kirli çamaşır katlamak, bu rüyayı görenler kimi zorluklar ile karşı karşıya kalır. Bu rüya karaktersiz olan birine, ahlaki manada problemleri olan birine, yapmış olduğu kötülükler ile pişman olmamaya, arsız birine, kötü bireyler ile düşen ve kalkan birine işarettir. Bu kişi yaptığı şeylerden kısa zaman içerisinde pişman olup, tövbe etmesi gerekir.

Rüyada Kirli Çamaşır Saklamak

Rüyada kirli çamaşır saklamak, alaka ve ilgiyi üstüne çekmeye çalışan biri olduğuna, ufkun geniş olmamasına, yeniliklere açık olmamaya işaret etmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre bireyin maddi kayıplara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kirli Çamaşır Sepeti Görmek

Rüyada kirli çamaşır sepeti görmek, bireyin sıkıntılarının hepsinin ardı ardına geleceğine, kendi ihmalinin sebebi ile güçlüklerin üstünden gelmeyi başaramayacak hale geleceği şeklinde tabir edilmektedir. Rüyayı gören bireylerin kendine çabucak bir şekilde düzen vermesi gerekir. Aksi halde birey sağlığından olacaktır.

Rüyada Kirli Erkek Çamaşırı Görmek

Rüyada kirli erkek iç çamaşırı görmek, bireyin bir arzu üzerine girmiş olduğu bir iş içerisinde oldukça hayırlı ve güzel geleceğe sahip olacağına, emin hamleler ile hareket ederek bireyin yaşamını daha da güzelleştirmek adına etrafındaki insanlar ile iş birliği yapacağına işaret eder.

Rüyada Kirli İç Çamaşırı Görmek

Rüyada kirli iç çamaşırı görmek, rüyayı gören kimsenin hızlı ancak kötü biçimde yaşadığına ve bu vaziyetin de bireyin gençliğine zarar verip, kısa zaman sonrasında çökmesine hatta bedeninin dayanamayıp iflas etmesine sebep olacağına işaret eder.

Rüyada Kirli Çamaşır Suyu Görmek

Rüyada kirli çamaşır suyu görmek, rüyayı gören kişi kadın ise, psikolojik sorunlarının artacağına ve olan korkularına, ailesine değer verdiğine ve her türlü şeyden önde tuttuğunun göstergesidir. Rüyayı gören birey erkek ise, büyüklerinin vermiş olduğu öğütleri kulak ardı edeceğine yorulur.

Rüyada Kirli Beyaz Çamaşır Görmek

Rüyada beyaz kirli çamaşır görmek, kurulmuş olan ortaklıktan ötürü başın kolluk gücü ile derde girip, kendisini tatmin etmeyecek olan kötü veya yeteriz olan işlerin altına imzasını atmayacağı şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani