Rüyada “Rüyada Kirli Bardak Görmek” Görmek

Rüyada Kirli Bardak Görmek

Rüyada kirli bardak görmek, yeni iş sahibi olmaya ya da yeni bir girişimde bulunmaya işarettir. Rüyada kirli bardak gören kimse, kişinin hayalini kurduğu her türlü şeye zamanla ulaşacağına, sorunlarını sabır ile aşacağına tabir olunur. Rüyada kirli bardak görmek, hayırlı bir kısmet ve mutlu bir evlilik demektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada kirli bardak görmek yakın bir zamanda rüya sahibinin başına gelecek kötülükleri ve felaketleri işaret etmektedir.

Rüyada Kirli Bardak Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerinden İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bu tür rüyalar kişinin sevdiği kişiyle alakalıdır. Kişi yakın zamanda sevdiği kişiden muhabbet görür. Rüya sahibinin maddi gücüne göre yüz kat rızık ile tabir edilir.

Rüyada Kirli Bardak Yıkamak

Rüyada kirli bardak yıkamak, rüya sahibinin suçlandığı bir konuda temize çıkacağı anlamına gelir. Eğer kişi hapiste ise yakın bir zamanda serbest kalacaklarına, haksız yere ceza alanlar için suçsuzluklarının ispat edileceğine tabir edilmektedir. Bazı yorumcular bu rüyayı, temiz kalbe ve günahlara tövbe etmeye yormuşlardır.

Rüyada Kirli Bardak Toplamak

Rüyada kirli bardak toplamak, bireyin kontrolsüz harcamaları yüzünden sıkıntıya düşeceği anlamındadır. Bu rüya boş işler peşinde koşmak olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kirli Bardak Kırmak

Rüyada kirli bardak kırmak, rüyanın sahibi olan kimsenin iş ortamından ya da sosyal hayatından çok sevdiği ve iyi anlaştığı biri ile uzun zamandır küs olduğu fakat bu rüya sonrasında kısa bir zaman içinde barışıp, eskisinden bile iyi bir ilişki içinde olacaklarını ifade etmektedir.

Rüyada Boş Kirli Bardak Görmek

Rüyada boş kirli bardak görmek, iş yaşamında sıkıntıya ve zorluğa girmesine sebebiyet verecek bir kötü haber alınacağına alamet edilir. Bunun yanında evliler için, evliliklerinin üzerinde kara bulutların gezdiği rivayet edilmektedir.

Rüyada Kirli Çay Bardağı Görmek

Rüyada kirli çay bardağı görmek, rüyayı gören kişinin başarısını ve kazancını engelleyen durumları ortadan kaldırmasıdır. Bu durumdan sonra rüya sahibinin önü açılacak ve başarı üstüne başarı kazanacaktır.

Rüyada Kirli Bardaktan Çay İçmek

Rüyada kirli bardaktan çay içmek, kişisel temizliğe dikkat edilmesine, dengeli ve sağlıklı beslenmeye, iş ortamında yoğun strese maruz kalmamaya dikkat etmesine dikkat çekmektedir. Bu hususlara dikkat eden biri için hastalık ve sorunlar ortadan kalkar. Aynı zamanda iş hayatında yapılan planların, hazırlanan çalışmaların hatasız bir şekilde devam etmesine rağmen beklenmedik bir sorunun ortaya çıkacağının habercisidir.

Rüyada Kirli Bardaktan Su İçmek

Rüyada kirli bardaktan su içmek rüya yorumcuları tarafından, rüya sahibinin büyük bir şahıs olacağına ve ailesine gurur kaynağı olacağına yorulur. Eğer kaçırılan fırsat varsa daha iyileri gelecektir. Diğer yandan aile içinde bir bireyin kaza haberine alamettir.

Rüyada Kirli Su Bardağı Görmek

Rüyada kirli su bardağı görmek, hayallerin ve beklentilerin gerçekleşeceğine, bir takım yeni şeyler keşfedileceğine ve kendinden söz ettirme olarak delalet etmektedir. İş hayatında çok yüksek mevkiye gelme ya da kendi işini kurmak anlamındadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani