Rüyada “Rüyada Kirli Ayak Görmek” Görmek

Rüyada Kirli Ayak Görmek

Rüyada Kirli Ayak görmek, haksız kazanç ile tabir olunur. Rüyasında kirli ayak gören kimse, birinin işleri rast gitmez ve olumsuzluklar peşini asla bırakmaz. Rüyada kirli ayak görmek, bazı rüya tabircileri tarafından yapılmakta olan yorumlara göre de kirli ayak görmek yanlış işlerle uğraşarak kazanç elde edilen birinin hayatının kötü bir hal alacağı anlamına gelir.

Rüyada Kirli Ayak Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kirli ayak görürse kötü işler ile meşgul olarak haram mala el uzatacak ve hayatını berbat bir hale sokacak demektir.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada kirli ayak görmek olumlu anlamlara içermediği için hayırsız bir rüyadır.

Rüyada Kirli Ayak Yıkamak

Rüyada kirli ayak yıkamak, kötü yoldan ayrılıp doğruya ve iyiye yönelmeye işaret eder. Rüyasında kirli ayak yıkadığını gören biri kötü işlerden elini eteğini çekecek ve kendine bir çeki düzen vererek doğru yolda ilerlemek için yeni kararlar alacaktır.

Rüyada Kirli Ayak Tabanı Görmek

Rüyada kirli ayak tabanı görmek, kişinin iş hayatında çok başarılı olduğuna ve bu başarıyı elde etmek için de çok fazla emek harcadığına delalet eder. Rüyasında kirli ayak tabanı gören biri maddi kazancını ve çevresindeki itibarını arttırabilmek için çok çabalıyor demektir.

Rüyada Kirli Ayak Tırnağı Görmek

Rüyada kirli ayak tırnağı görmek, kişinin içinde birtakım kötü niyetler besleyen biri ile arkadaşlık edeceğine ancak bu kişiden olumsuz yönde etkilenmeyeceğine işarettir. Rüyasında kirli ayak tırnağı gören kimse, düşmanını doğru yola yönlendirecek demektir.

Rüyada Kirli Ayak Topuğu Görmek

Rüyada kirli ayak topuğu görmek, kişinin uzun sürecek bir yolculuğa çıkmasını ve bu yolculuktan daha başka bir insan olarak çıkması anlamına gelmektedir. Rüyasında kirli ayak topuğu gören biri çıkacağı bir yolculuktan önemli şeyler öğrenecektir.

Rüyada Kirli Ayakla Eve Girmek

Rüyada kirli ayakla eve girmek, rüya sahibinin ailesinden gizli işlerle meşgul olduğunu ve bu yüzden de büyük bir pişmanlık duyduğunu gösterir. Rüyasında kirli ayakla eve girdiğini gören biri yaptığı gizli bir işten dolayı ailesine karşı suçluluk hisseder.

Rüyada Kirli Ayak Temizlemek

Rüyada kirli ayak temizlemek, kişinin bir dostunun eski refahına dönmesine yardım edeceğini ima eder. Rüyasında kirli ayak temizlediğini gören biri arkadaşı için bazı fedakarlıklar yapacaktır.

Rüyada Kirli Ayak İzi Görmek

Rüyada kirli ayak izi görmek, kişinin hayatında meydana gelecek bir olayın ilerleyen zamanlarda da etkilerini göstereceği anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi yaşadığı bir olayın izlerini uzun süre hayatında taşıyacak demektir.

Rüyada Ayağının Kirlenmesi

Rüyada ayağının kirlenmesi, kişinin başarılı ve saygın bir insan olduğu anlamına gelir. Rüyasında ayağının kirlendiğini gören biri özellikle iş hayatında oldukça büyük başarılar elde ederek herkesin gurur kaynağı haline gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani