Rüyada “Rüyada Kirlenmek” Görmek

Rüyada Kirlenmek

Rüyada kirlenmek, görülen duruma göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada kirlendiğini gören kimse, kişi yürürken yerden sıçrayan çamur ile üzerinin kirlenmesi halinde iftiraya uğradığına veya uğrayacağını göstermektedir. Rüyada kirlenmek, haksızlığa uğrayarak belaya maruz kalınacağı şeklinde de tabir edenler olduğu gibi kişiler tarafından yapılacak fedakarlığın karşılığının görüleceği şeklinde yorulabilmekte’dir. Evin içinde kirlendiğini gören kişinin etrafında kişilerin meydana getirdiği sıkıntılara maruz kalınacağını, bu sıkıntılara katlanılmak zorunda kalınacağını haber vermektedir. İş yaparken veya inşaat işi esnasında kirlenen kişi gördüğü işte kazancının olacağını, işleri konusunda gayretli olacağını, etraf tarafından saygı duyulan bir kişi haline geleceğini belirtmektedir.

Rüyada Kirlenmek İslami Anlamı

Rüyada kirlenmek İslami yorumu nedir? İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; kiri giysilerinde, vücut azalarında görülmesi gama, dinin zayıflığına, kirlenmenin derecesinin fazlalığı miktarınca dince bozukluğa delalet eder. Rüyanın sonunda temizlenilmesi tövbe etmeye yorulur.

Rüyada Elleri Kirlenmek

Rüyada elleri kirlenmek, etrafında veya uzakta olan sevilen bir kişinin hastalığı, kötü işe ortak olunacağı, elinden kötü sonuca ulaşacak bir harekete neden olacağı rüyayı yorumlayan kişilerin hususiyetle ittifak ettikleri konulardandır. Kısmi olarak kazanılacak para, ele alınacak işin sonucunun kişi açısından beyhude olacağına yoran yorumculara da rastlamak mümkündür.

Rüyada Elbisesi Kirlenmek

Rüyada elbisesi kirlenmek ne anlama gelir? Ele geçecek bütün fırsatların değerlendirileceğine, değerlendirmenin sonunda kazancının çoğalacağına, sonradan pişman olunacak büyük laflar edilerek zarara uğranacağı anlamına gelmektedir. Kadınlar tarafından görülen bu rüya ise kısmete, hayırsız eşe, huyu kötü olan kişiler tarafından kolaylıkla aklanabileceği dedikoduya maruz olma manalarına gelebilmektedir.

Rüyada Çamurla Kirlenmek

Rüyada çamurla kirlenmek, etrafında çalıştığı veya arkadaşlık ettiği kişiler tarafından zarara uğratılacağı, kötü davranış veya ahlak sahibi kişilerin varlığı, bu kişiler yüzünden başın belaya girileceğini göstermektedir.

Rüyada Kirlenmiş Perde Görmek

Rüyada kirlenmiş perde görmek, kişinin topluluk arasında böbürlenmesine neden olacak konuşmalardan haberinin olacağına, sıkıntı yaşıyor ise sıkıntılarının biteceğini, aile hayatında rahatlığa ve huzura ulaşılacağını gösterebilmektedir.

Rüyada Kirli Çamaşır Görmek

Rüyada kirli çamaşır görmek kişinin fark ettiği veya fark etmediği kötü alışkanlık sahibi olduğunu gösterir. Bu alışkanlığın son verilmesi kişinin hayrına olduğu, sağlığının tehlike altında olabileceği değerlendirilmektedir. Kötü alışkanlık söz ve fiillerden kaynaklanan bir durumsa kişinin huzurunu bozacak durumlarla karşılaşacağına tabir edilebilir.

Rüyada Kirlenmiş Halı Görmek

Rüyada kirlenmiş halı görmek ne anlama gelir? Kişinin işinde, aile hayatında veya esas aldığı hususlarda yanlışlıklar yapıldığını gösterir. Bu yanlışlıktan dönülmemesi kişiye aile veya iş hayatına zarar verecektir.

Rüyada Kirlenmiş Ev Görmek

Rüyada kirlenmiş ev görmek evliler için yaşamış olduğu durumlar nedeniyle aile hayatında huzursuzluğun yaşandığını, etrafındaki kişiler tarafında saygısız davranılmasının rahatsızlık yarattığının rüyaya yansımış halidir.

Rüyada Kirlenip Banyo Yapmak

Rüyada kirlenip banyo yapmak, içinde bulunulan olumsuz durumun geride kalacağı, kayıpların geri kazanılacağı, sıkıntının geride kalacağı, kısmetin açılacağı, kötü huydan kurtulacağı değerlendirmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani