Rüyada “Rüyada Kırkayak Görmek” Görmek

Rüyada Kırkayak Görmek

Rüyada Kırkayak görmek, rüya yorumcularına göre rüyada kırkayak görmek kötü amaçlı kişilere, tehlikeli olaylara ve bunun hane içine girip çıkan birileri olmasına işaret eder.  Rüyada kırkayak gören kimse, oldukça yakınında kendisine iyi gibi görünen ama aslında hiçte iyi niyetli olmayan bir kimse vardır. Rüyada kırkayak görmek, Diyanet’e göre kırkayak fazla düşmanı simgeler.

Rüyada Kırkayak Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada kırkayak görmek birden fazla yorumlarla açıklanır. Rüyayı gören kişinin rüyada gördüğü kırkayağı nasıl ve ne şekilde gördüğüne göre farklı anlamlar yüklenir. İmam Nablusi (r.a) rüyada kırkayak görmeyi, rüyada kırkayak öldürmek, rüyada kırkayak ezmek, rüyada kırkayak sokması, rüyada kırkayak yemek v.s gibi anlamlarına göre yorumlanması gerektiğini buyurmaktadır.

Rüyada Kırkayak Öldürmek

Rüyada kırkayak öldürmek, rüya yorumcularına göre hayırlara vesile olacak bir rüyadır. Düşmanı yenmek, fark etmek ya da öğrenmektir. Kişi en yakınında bulunan fakat kendisi için iyi niyet taşımayan bir kimse olduğunu öğrenir.

Rüyada Kırkayak Ezmek

Rüyada kırkayak ezmek, rüyayı gören kişinin iş ya da ev hayatında bir ağız dalaşında bulunması anlamına gelir. Rüya yorumcuları bu rüyayı ağız tartışmaları olarak bildirir. Ancak Diyanet’e göre bu rüya bir kişinin kalbini kırmaktır.

Rüyada Kırkayak Sokması

Rüyada kırkayak sokması, Diyanet’e göre kişinin sevdiği bir yakını tarafından kalbinin kırılması anlamına gelir. Ancak rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişi birileri tarafından maddi ya da manevi zarar görür.

Rüyada Kırkayak Yemek

Rüyada kırkayak yemek, rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişinin bir kimseden maddi ya da manevi destek alması anlamına gelir. Diyanet’e göre rüyada kırkayağı yemek, kişinin düşmanı ile birlikte harcadığı fakat huzursuz olduğu paradır.

Rüyada Evde Kırkayak Görmek

Rüyada evde kırkayak görmek, hane içine yerleşen düşman anlamına gelir. Kişiye zarar verecek bir kimse ile aynı ortamda bulunması ve birlikte hareket etmesidir.

Rüyada Kırkayak Yavrusu Görmek

Rüyada kırkayak yavrusu görmek, kişinin kendisi için düşmanlık taşıyan bir kimse ile kan bağı olmasıdır. Rüyayı gören kişiye zarar verecek ve kötülük düşünen kişi rüyayı gören kişinin ailesi içinde bulunan ve akrabası olan bir kimsedir.

Rüyada Zehirli Kırkayak Görmek

Rüyada zehirli kırkayak görmek, rüyayı gören kişinin ciddi bir zarar görmesine yorumlanır. Rüya yorumcularına göre kişi maddi olarak önemli kayıplar verir. Buna neden olan kişiye kötülük düşünen bir kimse olmaktadır. Kişi başka bir insan yüzünden iflas gibi önemli kayıplar yaşayabilir. Düşman iş yeri yaşantısı içinde bir kimse ise rüyayı gören kişinin kariyer hayatında sarsıntılar yaşaması söz konusu olur.

Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek, Diyanet’e göre akrep rüyada kadına işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşmanı ya da onan zarar verecek kişi kadındır. Fakat rüya yorumcularına göre akrep, iki kişinin arasını bozacak üçüncü kişileri simgeler. Tartışmalar, boşanmalar, aldatılmak ya da ayrılık kararları gibi durumlar söz konusu olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani