Rüyada “Rüyada Kırışık Görmek” Görmek

Rüyada Kırışık Görmek

Rüyada Kırışık görmek, tamamen rüyayı görme şekli ile alakalı olarak farklılık gösterir. Rüyada kırışık gören kimse, bu rüya kimi zaman olumlu iken kimi zaman da olumsuz olabilir. Rüyada kırışık görmek, rüya sahibinin psikolojik anlamda sıkıntılı dönemler yaşaması, yaşantısının kendisi için çok zor olması, birçok zorluğa göğüs germesi ve bundan ötürü bu zorlanarak yıpranması demektir. Omuzlarında taşıyabileceğinden fazla yüklü olan kişi, artık hayattan yorulmuş ve bıkmış demektir.

Rüyada Kırışık Görmek İslami Anlamı

Rüyada kırışık görmek bazen bir işi ihmal etmek, yeterince titiz davranmamak ve bu yüzden işi eksik ya da yanlış bırakmak demektir. Bu rüyayı gören kişi işine daha fazla dikkat etmeli, detayları gözden kaçırılmamalıdır. Rüyada kırışık görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; makamın elden gidişi ve kötü söz söylemeye delalettir. Rüyada kırışık görmenin psikolojik yorumu, kişinin geçmişte atlatamadığı bir takım üzüntülerinin olması, geçmişe takılıp kalması ve bu sebeple üzüntülerini bir türlü aşaması demektir.

Rüyada Kırışık Gömlek Görmek

Rüyada kırışık gömlek görmek, birtakım hatalarının telafi edilmesi için fırsat bulmak ve bu sayede birçok sorunu düzeltmek ile tabir edilir. Bu hata kişinin yaşantısını olumsuz etkileyen ve karşısına sık sık çıkan bir hata olabilir. Bu sorunun çözülmesi ile vicdanen de rahatlanacaktır.

Rüyada Kırışık Çarşaf Görmek

Rüyada kırışık çarşaf görmek çok hayırlıdır. Evli kimseler için bu rüya bir yastıkta kocamak, çok mutlu olmak, evliliğinde güzel günler geçirmek demektir. Bekar kimseler için ise mutlu bir yuva kurmak ve huzurlu olmak ile tabir edilir.

Rüyada Kırışık Yüz Görmek

Rüyada kırışık yüz görmek, yaşanan yılların kişide bıraktığı yorgunluk, yaşadığı zorlukların kendisine ağır gelmesi ama bununla beraber çok fazla tecrübe edinerek ileride yaşantısını en iyi şekilde biçimlendirmesi demektir.

Rüyada Kırışık Elbise Görmek

Rüyada karışık elbise görmek, karar vermek ve bundan sonraki hayatı bu şekilde şekillendirmek demektir. Bu karar ne olursa olsun kişinin hayrına olacaktır.

Rüyada Kırışık Perde Görmek

Rüyada kırışık perde görmek, arzu edilen bazı şeylerin aslında düşünüldüğü gibi olmayışı, bu yüzden istenen şeylerin bir kere daha gözden geçirilmesi gerektiği ile tabir olunur.

Rüyada Cildin Kırışması

Rüyada cildin kırışması, üzüntü yaşamak, tatsız günler geçirmek, bazı sıkıntılı kişilerle muhattap olmak zorunda kalmak demektir. Bazen de işlerin istenildiği gibi gitmemesi ve tam tersine dönmesi ile açıklanabilir.

Rüyada Ütüsüz Kıyafet Görmek

Rüyada ütüsüz kıyafet görmek, rüyayı gören kişinin disiplinsiz tavırlarından ötürü etrafında dikkat çektiği, sinir bozduğu ve bu sebeple de sıkıntı yaşama ihtimalinin yüksek olduğu anlamına gelir. Eğer kişi bu şekilde davranmaya devam ederse, işini ve çevresinden birçok insanları kaybetmesi söz konusu olabilir.

 ​​​​​Rüyada Buruşuk Yüz Görmek

Rüyada buruşuk yüzlü görmek, bir konuda kalbin kırılması, sıkıntılı günler geçirmek ve içinden çıkılamayacak meseleler ile yorumlanabilir. Bu rüya bazen de çok ciddi olmasa da can sıkan bir takım hastalıklar ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani