Rüyada “Rüyada Kırıntı Görmek” Görmek

Rüyada Kırıntı Görmek

Rüyada Kırıntı görmek, oldukça hayırlıdır. Rüyada kırıntı gören kimse, kişinin çok çalışkan olduğu, her türlü para, mal ve mülk gibi değerli şeyleri alnının teri ile elde ettiğine yorumlanır. Rüyada kırıntı görmek, azmi ve çalışkanlığı sayesinde parasını kazandığı ile yorumlanır. Alın teri ile parasını kazanan kişi, ömrünün sonuna kadar bu şekilde mutlu ve huzurlu yaşayacak demektir.

Rüyada kırıntı görmek, bazen de üst üste çok güzel haberler almak, keyifli durumlar yaşamak ile yorumlanabilir. Şansı açılan kişi mutlu bir döneme girecek ve keyifli zamanlar geçirecektir. Bu durum bazen de beklenmedik yerlerden gelecek paralar ile yorumlanabilir. Ekonomik sıkıntı yaşayan ya da borç içinde olan kişiler, gelecek para ile oldukça rahatlayacak demektir. Rüyada kırıntı görmek ayrıntıların kaçırılmaması gerektiği ile ilgili bir rüyadır. Özellikle yapılan önemli bir iş var ise buradaki her şey ayrıntıda gizlidir ve asla atlanmaması gerekir.

Rüyada Kırıntı Görmek İslami Anlamı

Rüyada kırıntı görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kırıntı ekmek kolay kazanca işarettir. Rüyada kırıntı görmenin psikolojik yorumu ise bazı şeylerin kişiye yetmemesi, kıt kanaat geçinmek zorunda kalmak ve bundan ötürü bunalmak demektir.

Rüyada Kırıntı Toplamak

Rüyada kırıntı toplamak, güzel şanslar ve fırsatlar yakalamak, kısmetleri havada kapmak ile yorumlanır. Kişinin dört ayak üstüne düşmesi ve birçok anlamda şansın diye gitmesi demektir.

Rüyada Kırıntı Süpürmek

Rüyada kırıntı süpürmek, her konuda dört ayak üstüne düşmek, şanslı olmak ve şeytanın bacağını kırmak ile yorumlanabilir. Özellikle maddi zenginliğin iyi oluşu ile yorumlanacak bu rüya, bazen gönül işlerinde de şanslı olmak anlamına gelir.

Rüyada Kırıntı Yemek

Rüyada kırıntı yemek, şifalanmak, hastalıkların, tedavi olması ve huzur bulmak demektir. Bu durum bazen bedensel rahatsızlıkla ilgili olabileceği gibi bazen de psikolojik rahatsızlıklar ile alakalı olabilir. Kişi her anlamda şifa bulacak ve kendine gelecektir.

Rüyada Ekmek Kırıntısı Görmek

Rüyada Ekmek Kırıntısı görmek, çok hayırlıdır. İşlerin artması, müşterinin çoğalması ve rızkın bollaşması ile açıklanabilir. Bazen de bu rüya, biriyle ortak olmak ve ortaklığın kendisine çok büyük bir kar getirmesine delalettir.

Rüyada Simit Kırıntısı Görmek

Rüyada simit Kırıntısı görmek, aşık olmak, güzel haberler almak ve mutlu olmak demektir. Hayatı paylaşmak olarak yorumlanan bu rüya izdivaç yapmanın da habercisi olabilir.

Rüyada Halıdan Kırıntı Toplamak

Rüyada Halıdan kırıntı toplamak, dedikodu yapan insanların yaptıklarından haberdar olmak, biraz üzüntü yaşansa da bu kişileri hayatından çıkararak huzurlu olmak demektir. Bu kişiler bir akraba olabileceği gibi işyerinden kimseler de olabilir.

Rüyada Yere Kırıntı Dökmek

Rüyada yere kırıntı dökmek, kişinin kıymet bilmeyen biri olması ve bu sayede birçok şeyi kaybetme tehlikesi geçirmesi demektir. Bu yüzden fırsatlar kaçırılmamalı, en iyi şekilde değerlendirilmelidir. Aksi halde kişinin karşısına tekrardan iyi fırsatlar çıkmayabilir.

Rüyada Evde Kırıntı Görmek

Rüyada evde kırıntı görmek, hane içinde sorunlar var ise düzelmesine, borç ile ilgili birtakım hayırlı gelişmelere işarettir. Haneye huzur doğacak ve bereket artacak demektir. Bazen aile reisi bazen de sevilen bir akraba tarafından gelecek yardım sayesinde güzel günler yaşamak ile yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani