Rüyada “Rüyada Kırık Yüzük Görmek” Görmek

Rüyada Kırık Yüzük Görmek

Rüyada Kırık Yüzük görmek nişanlılar arasında geçecek ama daha sonra tatlıya bağlanacak bir tartışmanın varlığına işaret eder. Rüyada kırık yüzük gören kimse, bol bol fakir ve evsiz kişilerin hayır dualarının alınmasına delalet eder.

Rüyada Kırık Yüzük Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada kırık yüzük görmek kırık kalplerin iyileştirilmesine, aç karınların doyurulmasına, alın teri ile işlerin düzlüğe ermesine işarettir.

Rüyada Kırık Yüzük Almak

Rüyada kırık yüzük almak uzun zamandır küs kalınan arkadaşlarla bir araya gelip geçmişi yad etmek anlamına gelir. Kırık yüzüğü bir kuyumcudan seçerek alan kişi iyi arkadaşlarını bırakıp kötü bir arkadaşın yolundan giderek hem kendisine hem de geçmişine ihanet eder.

Rüyada Kırık Yüzük Takmak

Rüyada kırık yüzük takmak hoşlanmadığı ve sevmediği biriyle evlenmek zorunda kalan bir kişinin daha sonra çöken pişmanlığına işaret eder. Kırık yüzüğün parmağını kanattığını gören kişi evinden ve aile hayatından uzaklaşır; sefil bir hayat yaşar.

Rüyada Kırık Altın Yüzük Görmek

Rüyada kırık altın yüzük görmek evlilikte sadakatsizliğe işarettir. Çok geçmeden fark edilen sadakatsizlik neticesinde çiftler anlaşmalı olarak boşanırlar. Altın yüzüğün bir sopa ile kırıldığını gören kişi hatalı yollara saparak geçmişinin irfan dolu yollarından kendini alıkoyar. İyiyi terk edip kötünün izinden gider.

Rüyada Kırık Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada kırık gümüş yüzük görmek nişan atmaya işarettir. Altın evliliği simgelerken gümüş nişanı simgeler. Bununla birlikte bir arkadaşının gelip elindeki yüzüğü kırdığını gören kimse gerçek hayatta iftiraya uğrayarak dedikodu malzemelerinin uğrak adresi haline gelir. Kırık yüzüğü bir köpeğin yaladığını gören kişi eski sevgilisiyle yeniden barışır.

Rüyada Kırık Yüzük Tamir Etmek

Rüyada kırık yüzük tamir etmek sürekli kavgalı olan bir çiftin aracısı olup bir evliliği kurtarmak anlamına gelir. Bolca hayır duası kazanıp hayırlı amellere sevap işlemek anlamına gelen kırık yüzük tamir etme rüyası aynı zamanda anne babanın gönlünü kazanmak, bir çocuğu gülümsetmek gibi değişik ve güzel manalara da gelmektedir.

Rüyada Yüzüğü Kırılmış Görmek

Rüyada yüzüğü kırılmış görmek hane içine girip çıkmakta olan bir komşu kadının tam da aile üyelerinin her birine fitne fesat karıştırmaya çalıştığının göstergesidir. Bu kadına dikkat edilmeli ve ona sır verilmemelidir. Aksi takdirde fitne evin duvarlarını aşıp aile büyüklerinin kulağına kadar gidebilir.

Rüyada Yüzüğü Kırmak

Rüyada yüzüğü kırmak erkek tarafının aileler arasında çıkan tartışma sonrası evlenmekten vazgeçmesi anlamına gelir. Çeyiz ve para konusunda anlaşamayan çiftler nikah saatine günler kala birbirinden vazgeçebilir. Rüyada yüzüğü balta ile kırmak şiddet içeren bir suça karışmak manasına da gelmektedir.

Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek yeni bir mülk edinmeye işaret eder. Bu mülk bir ev olabildiği gibi yıllardır hayali kurulmakta olan bir araba da olabilir. Yüzüğün göz alıcı ışıltısıyla gözlerini kapadığını gören kimse dünyalık karşısında cenneti unutur ve haram yiyenler safına katılır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani