Rüyada “Rüyada Kırık Tahta Görmek” Görmek

Rüyada Kırık Tahta Görmek

Rüyada Kırık Tahta görmek, önemli bir şahıs olmaya, her daim başarılar kazanmaya işarettir. Rüyada kırık tahta gören kimse, çevrede tanınarak çok sevilmeye işarettir. Rüyada kırık tahta görmek, özellikle mesleki alanda yaşanacak başarılar ile yorumlamak daha doğru olur. Rüyada kırık tahta görmek, şeytanın bacağını kırmak, şansın açılması, adeta şans kapısının kırılarak uğursuzlukların gitmesi ile kişiye gelecek zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada kırık tahta görmek bazen de nerede, nasıl davranacağını bilmeyen ve sürekli saçma sapan konuşarak insanları zor durumda bırakan kişiler olarak yorumlanır. Bu kişi rüyayı görenin ailesi ya da akrabaları arasından kişiler olabilir. Her daim can sıkıp rezil edebilecek kimseler, insana faydadan çok zarar getirecektir.

Rüyada Kırık Tahta Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada kırık tahta görmenin psikolojik yorumu ise kişinin bazı takıntı ya da tik gibi durumlarının olması, bunun da kendi içindeki birtakım bunalımdan kaynaklanması demektir. Rüyada kırık tahta görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; fakirlik ve kedere delalettir.

Rüyada Kırılmış Tahta Görmek

Rüyada kırılmış tahta görmek, kişinin sevdiklerine ve dostlarına karşı kalp kırıklığı yaşanması, gönül ilişkilerinde de birtakım hayal kırıklıklarının olması ile tabir edilir.

Rüyada Kırık Tahta Parçası Görmek

Rüyada kırık tahta parçası görmek, bir yerden para gelmesi, güzel bir para kaynağı bulmak ve bunun kişiye her anlamda rahatlatması demektir.

Rüyada Kırık Tahta Kaşık Görmek

Rüyada kırık tahta kaşık görmek, rızkın biraz da olsa azalması, kişinin hayatına bir takım kısıtlamaların gelmesi ve bir süre bu sıkıntılar ile yaşamak zorunda kalması demektir.

Rüyada Kırık Tahta Köprü Görmek

Rüyada kırık tahta köprü görmek, kişinin yapmak istediklerine bir takım engellerin koyulması ve kişinin işlerinin ağır işlemesi, hedeflerine ulaşmak için de zorlanması demektir.

Rüyada Kırık Tahta Masa Görmek

Rüyada kırık tahta masa görmek, eşler arasında yaşanacak problemlere işarettir. Özellikle araya üçüncü şahısların girmesi sebebiyle geçici de olsa bir takım tatsız durumlar yaşanacak ancak en kısa zamanda bunlar çözülecektir.

Rüyada Kırık Tahta Merdiven Görmek

Rüyada kırık tahta merdiven görmek, yola çıkmak isteyen kişinin ve bir sebep ile yola çıkamaması demektir. Bu arabanın arıza yapması veya birinin işine engel olması gibi durumlardan kaynaklanabilir. Bu sebeple seyahat bir müddet ertelenecektir.

Rüyada Tahta Kırığı Görmek

Rüyada tahta kırığı görmek, bir dost ile aranın açılması, bir süre küs kalmak ve huzursuz olmak demektir. Eğer bir hata var ise kişinin yakınına kaybetmemek için muhakkak özür dilemesi ve bunu telafi etmesi gerekmektedir.

Rüyada Kırılmış Tahta Ev Görmek

Rüyada kırılmış tahta ev görmek, kişinin evinde bir takım yenilikler yapmak istediği ya da evini tamamen değiştirmek istediği ile yorumlanır. Biraz daha zaman geçtikten sonra evi ile ilgili yapmak istenilen hedeflere ulaşacak ancak bu süreçte sabırlı olması gerektiği ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani