Rüyada “Rüyada Kırık Kapı Görmek Ne anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kırık Kapı Görmek Ne anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kırık Kapı görmek aile içinde yaşanacak bir kavgada annenin ya da babanın tarafını tutmak demektir. Rüyada kırık kapı gören kimse, son dakika gelen bir haber ile yüreklere su serpilmesine ve rahata bir nefes almaya delalet eder. Rüyada kırık kapı görmek, kişinin dirayet gösterip inat ederek sonunda çok istediği bir işi başarmasına işarettir.

Rüyada Kırık Kapı Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi demiştir ki: Rüyada kırık kapı görmek memleket hasretinin son bulmasına delalet eder.

Rüyada Kırık Kapı Kilidi Görmek

Rüyada kırık kapı kilidi görmek hoşnutsuz kalınan bir ortamda uzun aylar boyunca kalmak ve yaşamak zorunda kalmak demektir. Aynı zamanda kapı kilidini kendi elleriyle kırdığını gören kişi yaptığı büyük bir hata sonrası sürgüne gitmek zorunda kalır.

Rüyada Kırık Tahta Kapı Görmek

Rüyada kırık tahta kapı görmek eşler arasında sadakatsizlik ihtimali ile birlikte baş gösteren bir dizi kavgaların varlığına işarettir. Ailelerin araya girmesi ile birlikte iş boşanmaya ya da barışmaya varabilir. Kırık tahta kapısını yerinden söküp başka bir yere taşıdığını gören kişi uzun yıllar boyunca yaşadığı evi terk edip başka bir yerde yaşamak zorunda kalır.

Rüyada Kırık Kapı Tamir Etmek

Rüyada kırık kapı tamir etmek olumsuz giden süreçte yetkiyi eline alarak üst üste iyi şeyler imar etmeye işarettir. Kırık kapıyı başarılı bir şekilde tamir ettiğini gören kişi gerçek hayatta kırdığı kalpleri onarır ve eski geniş çevresine yeniden kavuşur.

Rüyada Kırık Kapı Kolu Görmek

Rüyada kırık kapı kolu görmek el açıp yardım dilenmeye ve başta arkadaşlar olmak üzere yakın çevre tarafından yalnız bırakılmaya işaret eder. Genel olarak olumsuz çağrışımları ve izlenimleri bulunan menfi bir rüyadır.

Rüyada Kırılmış Kapı Camı Görmek

Rüyada kırılmış kapı camı görmek iş yerinde yaşanacak bir kavgaya, istifa etmeye, kovulmaya, parasını ve maaşını alamamaya, ortalarda sersefil kalmaya işarettir. Kapı camının içinden kanlı bir elin kendisine doğru yöneldiğini gören kişi tehlikede ve başı belada demektir.

Rüyada Kırık Demir Kapı Görmek

Rüyada kırık demir kapı görmek anne babanın onayını alarak şehir değiştirmeye işarettir. Kişi okumak için ya da iş kurmak için başka bir coğrafi bölgeye geçici bir süreliğine taşınabilir. Kırık demir kapının üstünde adının yazılı olduğunu gören kişi şanslı kişilerden olup önemli bir yere çağrılır.

Rüyada Kırık Kapı Anahtarı Görmek

Rüyada kırık kapı anahtarı görmek bir ihtimalin gerçekleşmek üzere olduğunun göstergesidir. Rüya sahibi uzun zamandır plan yaptığı, hayal ettiği ve ümidini kurduğu bir şeyin gerçekleşmesi ile birlikte hiç olmadığı kadar mutlu ve dinamik hissedecek demektir. Kapıyı kendi elleriyle kırdığını gören kişi bir arkadaşının kalbini yersiz bir şekilde kırar ve sonrasında pişman olur.

Rüyada Kırık Çelik Kapı Görmek

Rüyada kırık çelik kapı görmek dayanıklı gibi görünen ikili ilişkinin yok yere çıkan bir tartışmanın akabinde büyük bir hızla bitmesi demektir. Bu rüyayı gören kişi evli ise hayatındaki kişinin ihanetini görüp boşanma aşamasına geçer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani