Rüyada “Rüyada Kırık Diş Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kırık Diş Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kırık Diş görmek rüya sahibinin bir hastalığına yorulur. Rüyada kırık diş gören kimse, rüya sahibinin ciddi bir rahatsızlık ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyasında kırık diş görmek, yaşadığı rahatsızlıktan ötürü sıkıntıya düşer. Kırık diş görmek, kişinin hanesi içinde onu üzecek bir haber alacağına, kargaşalara maruz kalacağına işarettir. Bir kişinin rüyasında kırık diş görmesi, aldığı kararların neticesinde başarısız durumlar ile karşılaşmasına sebebiyet verir. Bu rüyayı görmek, geçim sıkıntısı çekmeye, mal varlığını kaybetmeye alamettir. Başka bir deyişle bu rüya hastalığa, ev içerisinde yaşanan soğukluğa yorulur. Bu rüyayı gören kişilerin akraba ve dostlarından birisi vefat edebilir.

Rüyada Kırık Diş Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık’ a göre, rüyada kırık diş görmek kişinin hayata ilişkin umudunun bitmesi olarak yorumlanır. Rüyada kırık diş görülmesi aynı zamanda can sıkan olaylara ve davetsiz misafire delalettir. İmam-ı Nablusi (r.a)’ ye göre, bu rüyayı görmek onarılması mümkün olmayan durumlara, pişmanlık duyulacak işler yapmaya tabir edilir. Bu rüya kişiler için ikaz görevinde olabilir.

Rüyada Kırık Dişi Çekmek

Rüyada kırık dişi çekmek, kötü durumda olan işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin bir şekilde sağlanacağına, girilen her işte etrafındaki kişilere de yararı dokunacağına, işlerini tek başına komuta edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kırık Dişini Yutmak

Rüyada kırık dişini yutmak, hayata ilişkin olumsuz düşüncelerin kısa bir zaman içerisinde sona ereceğine, hayırlı bir iş ya da dostluk sayesinde düşüncelerinin olumlu yönde değişeceğine yorulur.

Rüyada Kırık Dişin Kırılması

Rüyada kırık dişin kırılması, rüyayı gören kişinin bir rahatsızlığı varsa bunun tez zamanda sona ereceğine tabir edilir. Bir rahatsızlığı yok ise de güzel havadislerin kafadaki kara bulutları dağıtacağına işarettir.

Rüyada Kırık Protez Diş Görmek

Rüyada kırık protez diş görmek, rüyayı gören kişinin karşısına kötü insanlar çıkacağına, şanssızlıklarının bir türlü son bulmayacağına, kişinin geçimini elde ettiği yolların kapanacağına, bu sebeple geçim sıkıntısının baş göstereceğine ve yokluğa düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada Kırık Diş Fırçası Görmek

Rüyada kırık diş fırçası görmek, yapılan bazı yanlışlar yüzünden karı koca arasında ortaya çıkan kalp kırgınlıklarının, yaşanılan onca sıkıntıdan sonra yerini anlaşma ortamına bırakacağına ve bu anlamda karı koca arasındaki istenen barışın temin edileceğine tabir edilir.

Rüyada Kırık Dişli Tarak Görmek

Rüyada kırık dişli tarak görmek, rüyayı gören kişinin namusuna kimsenin laf söyleyemeyeceğine ve insanlara iftirada bulunmayacağına, sevenleri ve sevdikleriyle daima bir hane altında bulunacağına delalettir. Bu sebeple ev ahalisiyle sıkı ilişkiler içerisinde olunacağına yorumlanır.

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş görmek, rüya sahibinin işinde terfi etmesine işaret eder. Rüya sahibi fedakâr, imtinalı ve kılı kırk yararak çalışmasının mükafatını, patronu tarafından terfi ettirilerek alacak, böylelikle yalnızca rütbesi değil geliri de çoğalacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kırık Diş Tükürmek

Rüyada kırık diş tükürmek, rüyayı gören kişinin zorlu bir dönemin ardından daha rahat bir yaşam süreceğine delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani