Rüyada “Rüyada Kireç Görmek” Görmek

Rüyada Kireç Görmek

Rüyada Kireç görmek, hoş durumlara, iyi ve hayırlı haberlere ve sevgi içeren durumlara yorulur. Rüyada kireç gören kimse, kişinin maruz kaldığı musibetlerden kurtulup, uğradığı zararı gidermesi ve işleri açısından hayırlı haberlerin gelmesi anlamına gelmektedir. Rüyada kireç görme, yaptığı veya yapacağı işler sayesinde kazanılacak helal para sayesinde bol mala ve mülkiyete, güzel huylu bir kısmete delalet eder. Rüyada kireç görmek duygularına karşılık bulmak demektir. Genellikle kireç ile ilgili yorumlar sıkıntıların sona ereceği yönünde olmaktadır. Aynı zamanda kazanç ve menfaat anlamına gelir.

Rüyada Kireç Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; ilime, dinde sebat etmeye, güzel övgülere, şifaya, makamın ve rütbenin artmasına, aile içinde güzel hallere delalet eder. Hastalıkların geçeceğine, iş hayatının güzel gelişmeler ile canlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kireç Almak

Rüyada kireç almak, kazanca ve menfaate yorulur. Kireç alan kişi hastalığında şifa bulur ve iş hayatında yer alan sorunlar son bulur. Genel olarak hayatında güzel gelişmeler olacağına delalettir.

Rüyada Kireç Satmak

Rüyada kireç satmak, kişi için artık işlerinin yoluna gireceği anlamına gelmektedir. Bunun yanında kötü günlerin son bulacağı, sıkıntı ve dertlerin biteceğine alamettir.

Rüyada Kireç Sökücü Görmek

Rüyada kireç sökücü görmek, kişiyi hata yapmaması için tembihleyen, iyiye, güzele ve doğruya yönlendiren, ilim ve irfan sahibi bir kişinin olduğunu gösterir.

Rüyada Kireçli Çaydanlık Görmek

Rüyada kireçli çaydanlık görmek eğer kişi kadınsa, saygılı, okumuş ve onu çok seven biri ile evleneceği yorumlanır. Eğer rüya sahibi erkekse, eğlenceli, maneviyata düşkün, genç bir kadınla evleneceğine işarettir.

Rüyada Kireç Tozu Görmek

Rüyada kireç tozu görmek, üzüntü ve endişe içeren olaylar ile karşılaşılacağına ya da kötü biri ile muhatap olunmak zorunda kalınacağına tabir edilir. Bazı rüya tabiri yapan yorumcular tarafından ise, kişinin ev sahibi olacağı ve yaptığı projeler sayesinde çok yüklü kazançlar elde edebileceği bir iş kuracağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kireç Torbası Görmek

Rüyada kireç torbası görmek, rüyayı gören kişinin geleceğini sağlam bir şekilde kurup garanti altına alacağına ve karşılaştığı kısmetlerin hayırlı olacağına delalet eder. Kişinin yaşadığı en büyük sıkıntıların bile bundan sonrasında çok kısa bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada Kireç Taşı Görmek

Rüyada kireç taşı görmek, rüyasında görmüş olan kişinin büyük miktarda maddi ve manevi zarara uğrayacağına ve aile hayatının bu durum büyük tartışmalara, sonuca ulaşılamayan kavgalara yol açacağı anlamına gelmektedir. Bununla birlikte diğer tabirciler rüya sahibi kişinin gelirini sağladığı işinden kazancının hiç kesilmeyeceği şeklinde yorum yapılmaktadır.

Rüyada Kireç Kuyusu Görmek

Rüyada kireç kuyusu görmek, kişiye mutlu bir haber geleceğini ve bereketi yüksek bir hayat süreceğini işaret etmektedir. Kişi eğer icra ettiği işinde bir zarara uğramışsa bağlı olduğu kurum bu zararı tamamen karşılayacaktır. Tasarruf yapan rüya sahibinin elindeki paranın da değerinin zamanla katı katına artacağı delalet edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani