Rüyada “Rüyada Kiraz Görmek” Görmek

Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada kiraz görmek hayra, mutluluğa, kısmete, güzel günlere ve istediği duaların kabul olacağına yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada görülen kiraz rengine göre yorumu değişir. Eğer rüyada görülen kiraz kırmızı ise; mutluluk ve başarıya, yeşil ve sarı ise, büyük hayal kırıklığına işaret eder.

Rüya sahibi rüyasında kiraz yediğini görürse ömür boyu mutluluğa, kısmete, sevgiye, mala, mülke hayatında hiçbir olumsuzluk yaşamayacağına, kişinin ahlakının güzel olduğuna ve güzel günlerin hep kendisi ile olacağına yorumlanır. Çok istediğiniz bir şeye yakın zamanda kavuşacak olan kişiye ve yakınları tarafından çok sevildiği anlamına gelir.

Rüyada Kiraz Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kiraz görmek, İslam alimlere göre şöyle yorumlanır; İmam Nablusi (r.a.) demiştir ki; kişi hayatında maddi ve manevi yönden her türlü güzellikleri görecektir. Mutluluğa, huzura, zenginliğe erişecektir. Caferi Sadık (r.a.) buyurmuştur ki; kişi rüyasında kiraz görür ise maddi yardım ve iyilikler görecektir.

Rüyada Kiraz Ağacı Görmek

Rüyada kiraz ağacı görmek, bu rüyayı gören kimse çok mutlu, huzurlu ve güzel günler görecektir. Kişi sağlıklı bir hayat yaşayacak ve aynı zamanda iyi, hayırlı birisi ile evlenip çok mutlu olacaktır.

Rüyada Kiraz Sapı Görmek

Rüyada kiraz sapı görmek, kişinin işlerinin yoluna girip maddi kazancının artacağına, alın teri ile çalışıp malına mal katacağına, yapacağı işlerden kar edip kazancını arttıracağına, yeni girişimlerinden güzel sonuçlar alacağına işaret eder.

Rüyada Dalında Kiraz Yemek

Rüyada dalından kiraz yemek, yapılan işlerden büyük kazançlar elde edeceğine, yardıma ihtiyacı olanlara yardım edeceğine, çok büyük işler yapacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, yapacağı bir işte kararsız kalıp o işe daha sonra girişeceğine işaret eder. Kişi girdiği bu işten kazanç sağlayacak ve pişman olmayacaktır.

Rüyada Kurtlu Kiraz Görmek

Rüyada kurtlu kiraz görmek, bu rüyayı gören kişi hem evinde hem de işinde sıkıntılar yaşayacaktır. Evinde çıkacağı sıkıntılar yüzünden üzülecek ve sıkıntı yaşayacak, iş yerindeki ikilikler yüzünden de kişi sıkıntıya düşecektir.

Rüyada Kiraz Toplamak

Rüyada kiraz toplamak, rüya sahibinin rızkının bol olduğuna, sıkıntı, keder yaşamayacağına, her şeye şükredip sahip olduklarından razı olduğuna, zenginlik, bolluk içinde yaşayacağına işaret eder. Kişi maddi sıkıntı yaşamadan hayatını sürdürür.

Rüyada Sarı Kiraz Görmek

Rüyada sarı kiraz görmek, rüyada görülen sarı kiraz hayra, kısmete, mutlu habere, bol kazanca yorumlanır. Kişi her türlü sorununu halledip güzel günler yaşayacaktır. Arkadaşları ile yaşayacağı husumetten etkilenmeyip yoluna doğru bir şekilde devam edecektir.

Rüyada Tatlı Kiraz Yemek

Rüyada tatlı kiraz yemek, zor günleri ailesinin desteği ile atlatacağına fakat bazı sorunlarının bitmeyeceğine işarettir. Rüyada kiraz yiyen birini görmek, sorunlarının çözümünün uzun süresini alacağına, maddi açıdan zarara uğrayacağına, hayatının istediği gibi gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kiraz Bahçesi Görmek

Rüyada kiraz bahçesi görmek, kişi rüyasında kiraz bahçesi görmüş ise hayırlı işler yapıp bundan hayır görecektir. Genel olarak müjdeye yorumlanan kiraz bahçesi kişinin hayatında yaşayacağı bolluk, bereket ve olumlu şeyler anlamına gelir. Kişi sevdikleri ile mutlu olacak varsa sağlık sorunu en kısa zamanda şifa bulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani