Rüyada “Rüyada Kiracı Görmek” Görmek

Rüyada Kiracı Görmek

Rüyada Kiracı görmek bir mektup ya da telefon ile uzak şehirlerden yakın bir akraba vasıtasıyla haber almak demektir. Rüyada kiracı olduğunu gören kimse, istenen ve beklenen başarı ölçeğini layıkıyla yerine getirmeye işarettir.

Rüyada Kiracı Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi ( r.a) demiştir ki: Rüyada kiracı görmek hatalardan ders çıkarmaya, başarılı bir öğrenci olup tüm sınavları vermeye işaret eder.

Rüyada Kiracı Olmak

Rüyada kiracı olmak azla yetinmeye, şükretmeye, bir lokma bir hırka felsefesi ile aza kanaat ederek Allah’ın sevgili kulları arasına katılmaya işaret eder.

Rüyada Kiracıyı Kovmak

Rüyada kiracıyı kovmak hayatın içerisinde uğursuzluk getiren kişilere yol vermeye, arkadaş sayısını azaltmaya, daha kapalı, münzevi ve kendi çapında bir hayat sürmeye delalettir. Rüyasında kiracısını ittirdiğini gören kişi yüksek bir yerden düşerek bacaklarını sakatlar. Ve bir süre hastanede kalmak zorunda kalır.

Rüyada Kiracıyla Kavga Etmek

Rüyada kiracıyla kavga etmek tesir altında kalan bir kadının varlığı hükmündedir. Bu kadın eşi hakkında kulaktan dolma bilgiler ile yargıda bulunup kocasının günahını alabilir. Aynı zamanda dedikodulara ortak olarak hanenin bereketini uzun uzadıya kaçırma ihtimali de bulunmaktadır. Rüyasında kiracısı ile kavga edip onun kanını akıttığını gören kişinin adağı tutar.

Rüyada Eski Kiracı Görmek

Rüyada eski kiracı görmek eski sevgili ile karşılamak, onunla bir yerlerde çay kahve içerek eski günleri yad etmek, yeniden birleşmeye çalışmak ama bunda başarılı olamamak anlamlarına gelir. Rüyasında eski kiracısı ile sokakta karşılaştığını gören kişi yeni bir eve taşınır ve ailesi ile birlikte mutlu bir şekilde yaşar.

Rüyada Evinde Kiracı Görmek

Rüyada evinde kiracı görmek üç ayrı kısmet ile uzak diyarlardan eve gelecek misafirlerin varlığına işarettir. Bu üç kısmetten ilki aştır. Aşı ile birlikte gelen misafirler ziyafet sofrası ile birlikte bolluğu niteler. İkinci kısmet şanstır. Misafirlerin eve adım atması ile birlikte evdeki şans oranı artar. Üçüncü kısmet yeni gelin ile birlikte annenin sevinmesidir.

Rüyada Kiracı İle Konuşmak

Rüyada kiracı ile konuşmak dertleşecek arkadaş aramak, yalnız kalmak, arkadaşını askere uğurlayıp memleketinde dost özlemi çekmek manasına gelir. Arkadaşından gelen telefonlar ile birlikte haberleşme kaldığı yerden devam eder ve dönüş ile birlikte yeniden eski samimiyet kurulur.

Rüyada Kiracı Kadın Görmek

Rüyada kiracı kadın görmek ikinci bir kadının varlığına ve eşler arasında tartışmaların çıkmasına delalettir. Bu kadın yeni bir mahalle sakini olabildiği gibi, eve sık sık girip çıkan bir komşu da olabilir. Eşlerin arasında yaşanan kavgalar sonucunda boşanma ilk ihtimal olarak görülebilir.

Rüyada Kiracının Taşınması

Rüyada kiracının taşınması yeniliklerde bulunmaya, bir hatayı tanzim etmeye, yeni bir iş yerinde çalışmaya, göçe, sürgün edilmeye, kovulmaya ve iflas etmeye denktir. Rüyasında kiracının taşındığı arabayı süren ve eşyalarını yüklemesinde yardım ettiğini gören kimse gerçek hayatında içinde bulunduğu eylemler karşılığında bol bol hayır duası kazanır; düşkünlerin dostu olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani