Rüyada “Rüyada Kira Görmek” Görmek

Rüyada Kira Görmek

Rüyada Kira görmek kişinin bulaşıcı bir hastalık nedeniyle yataklara düşmesine, dua ve ilaç ile erkenden toparlamasına işarettir. Rüyada kira gören kimse, aynı zamanda toprak ve bereket anlamlarına gelir.

Rüyada Kira Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada kira görmek kişinin asılsız hesaplamalara karşı aklını kullanarak haksızlıklar karşısında başı dik bir şekilde mücadele etmesine delalettir.

Rüyada Kira Almak

Rüyada kira almak sadakate, mutlu bir evliliğe, iki çocuğa işarettir.

Rüyada Kira Vermek

Rüyada kira vermek gözden çıkarılan malın sırası gelince elden de çıkmasına işarettir. Rüyasında içi dolu bir dükkanı kiraya veren kişi yaptığı hatalar ile adeta kendisine çelme takar. Rüyada kiraya verilen evin içinde birilerinin yaşadığını gören kişinin umutları tükenir ve güçsüz bir insan haline gelir.

Rüyada Kira Sözleşmesi Görmek

Rüyada kira sözleşmesi görmek yeni bir anlaşmaya varmaya, şirketin ya da işletmenin paylı ve ortaklı bir şekilde büyümesine, bir muhasebeci ile baş başa verip hesaplar çevirmeye, sanat dolu bir yolculuğa çıkmaya, iyi bir ticaret aklı ile sağlam bir yerlere gelmeye delalettir.

Rüyada Kira Borcu Görmek

Rüyada kira borcu görmek gizli bir düşmanın kapı ardından sinsice ve sessizce beklediğinin işaretidir. Bu rüyayı gören kişinin en yakın arkadaşları da dahil olmak üzere kimse ile sırtını paylaşmamasında fayda bulunmaktadır. Kira borcunun çok yüksek ücretlerde gören kişi beklemediği bir yerden para yardımı alır ve borçlarını toparlar.

Rüyada Kira Toplamak

Rüyada kira toplamak fakirler, dar gelirliler ve muhtaçlar için yardım toplamaya işarettir. Bu rüyanın sahibi gerçek hayatında öyle hayırlı işlere girer ki herkesin duasını kazanır. Kira toplarken engellendiğini gören kişi için hastalık kapıda olsa da iyileşme de çok yakındır.

Rüyada Kira Kontratı Yapmak

Rüyada kira kontratı yapmak bir heves ile başlanan işten kayıp ile ayrılmaya işaret eder. Aynı zamanda kira kontratının üstünde birçok çizik ve rakam gören kişi karışık işlerin peşinde koşarak hem kendisini hem de ailesini ihmal eder. Rüyasında kira kontratını yırttığını gören kişinin planları alt üst olur ve hayalleri yarım kalır.

Rüyada Kira Parası Ödemek

Rüyada kira parası ödemek sonu hayır olacak bir ticaret için ilk adımı atmaya delalettir. Kira parasını bozuk paralar ile ödeyen kişi elindeki demir ağırlığınca güzel haber alır ve eski keyfi yerine gelir. Rüyasında kira parasını eksik ve yetersiz bulan ev sahibi görmek baba otoritesine ve ne yapılırsa yapılsın beğenmeyen bir aile tablosuna denk gelir.

Rüyada Kiracı Görmek

Rüyada kiracı görmek davetsiz gelen bir misafirin haddini aşan bir sürede misafir kalarak evdeki insanları sıkmasına işaret eder. Bu misafir baba tarafından olabileceği gibi anne tarafından da olabilir. Kiracı ile kafa kafaya verip düşündüğünü gören kimse için güzel günler gelecek demektir. Çok yakında olan güzel günler için biraz daha sabredilmesi gerekir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani