Rüyada “Rüyada Kir Görmek” Görmek

Rüyada Kir Görmek

Rüyada Kir görmek, çok iyi yorumlanmaz. Rüyada kir gören kimse, rüyayı gören bireyin canını sıkacak, moralini alt üst edecek olayların yaşanacağını gösterir. Rüyada kir görmek, bununla beraber bireyin düzenini bozacak olan tatsız gelişmeler yaşanacaktır. Birey çıkmaza gireceğinden ne yapacağını bilemeyecek ve karar vermekte oldukça zorlanacaktır. Çare bulamayacağı bir dönem içerisinde girecek ve bu dönem içerisinde çok yıpranacak demektir.

Rüyada Kir Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kir görmek, hastalık, fakirlik ve borçtur. Bedenin üstünde görülen kir, seyahati gerektirir. Maddi kuvvetin azalması ve rüyayı gören kişinin bu vaziyeti kabul etmesi biçiminde de yorumlanır.

Rüyada Kir Ovalamak

Rüyada kir ovalamak, sıkıntı ve üzüntülerin her geçen gün artacağına, eğlenceli günlerin son bulacağına, yaşam içerisinde yeni bir sayfa açmak gerekeceğine, kimsenin bu vaziyete müdahale edemeyip, araya giren ailenin kalbinin kırılacağına işaret eder.

Rüyada Kir Çıkarmak

Rüyada kir çıkarmak, bireyin üstündeki ağırlığı atıp, uzun huzurlu ve mutlu bir yaşama başlanılacağına, üzüntülerden ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Kir Dökmek

Rüyada kir dökmek, rüyayı gören bireyin dertlerinden, yaşamın kederi ve sıkıntılarından, güçlüklerinden kurtulup hafifleyeceğine, şifa bulup mutluluk ve huzura kavuşacağına işarettir. Birey yaşamını kabusa çevirmiş olan tatsız ve kötü olaylardan kurtulup, canlılığa, eski neşesine ve hayat sevincine ve enerjisine kavuşacaktır.

Rüyada El Kiri Görmek

Rüyada el kiri görmek, fazla hırs sebebi ile gözleri kapanmış bireylerin sonunda önemli yanlışlar yapacağına, başarıya gidecek olan yollardaki engellerin ortadan kalkıp, bu sayede rahat edeceğine, şansızlıkların yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine ve güzel kararlar alınacağına, bu kararların sayesinde de işlerin daha güzel hal alacağına işaret eder.

Rüyada Kulakta Kir Görmek

Rüyada kulakta kir görmek, menfaat, kazanç, hayır, zenginlik manasına gelir. Rüyayı gören bireyin kendisi adına hayırlı olacak olan ve bol kazanç getirip, yüzünü güldürecek olan bir iş yapacağına bunun sonrasında da yaşamının çok güzel olacağına işarettir. Rüyayı gören bireyin keyfi, neşesi yerine gelecektir.

Rüyada Kir Pas Görmek

Rüyada kir pas görmek, utandıracak, yüz kızartacak, başı önüne eğdirecek olan işler yapmayı ifade eder. Toplumun içerisinde küçük düşmeye ve rezilliğe delalettir. Rüyayı gören bireyin meşru ve kabul olmayan yollardan kazanç sağlamaya çalışacağı insanlardan olacağı manasına gelir.

Rüyada Pislik Görmek

Rüyada pislik görmek, rüyayı gören kimsenin doğru olan yollardan sapmasına, kötü bireylere uyup günah işlemesi anlamına gelir. Rüyayı gören birey, içerisindeki iyi niyetini ve iyiliği öldürüp başka biri olacak ve diğer insanların haklarını yiyerek, günaha girecektir. Bu şekilde mal varlığına sahip olacak birey, iyi olmayan işlere bulaşacaktır. Rüyada pislik görmenin iyi manası, bolluk ve bereketi ifade etmesidir.

Rüyada Vücuttan Kir Çıkarmak

Rüyada vücuttan kir çıkarmak, yolunda gidiyor olan çalışmaların yarı kısımda kalacağına, darda kalmış olanların feraha çıkacağına inanılmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani