Rüyada “Rüyada Kına Görmek” Görmek

Rüyada Kına Görmek

Rüyada kına görmek, genel olarak iyiye yorumlanmaktadır. Rüyada kına görmek, ziynet içerikli eşyaya, mülke ve yeteneğe işaret etmektedir. Ruhsal olarak da ferahlığa erişmeye şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kına Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada kına görmek şu şekillerde yorumlanmaktadır.
Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında kına görmenin 3 şekilde ayrı yorumu vardır. İlk olarak yakın akrabayla olan ilişkilerde güzel şeylerin gelişeceğine delalet eder. İkinci sırada kendi evi içinde ayıbı olan birinin ayıbını örteceğine işaret edilmektedir. Son olarak ise kederli ve hüzünlü günlerin yaklaşacağına işaret edilmektedir.

İbn-i Sîrîn(ra.) demiştir ki; Rüya sahibinin, maddi anlamda bir kaybı olmuş ise o kaybın geri geleceği şeklinde yorumlanmıştır. Ya da yeni mallar elde edeceğinize şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kına Almak

Rüyada kına almak, rüya sahibinde sağlığında iyi olacağına işaret edilmektedir. Dünya işlerinde muvaffakiyete ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyada kına almak, yeni bir işe girmeye de işaret eder.

Rüyada Kına Karmak

Rüyada kına karmak, rüya sahibinin sonucunda iyi bir şey olacağı bir işi yapması şeklinde yorumlanır. Daha hayırlı sonuçlara ulaşmak için çaba sarf etmesi gerektiği şekline işaret eder. Rüyasında kına karmak genel olarak bir şeylerin elde edilmesi için çaba sarf edilmesi gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kına Yakmak

Rüyada kına yakmak, rüya sahibinin aile fertlerinden razı olacağına, eşinden, çocuklarından yana mutlu olacağına, birlikte huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşayacaklarına işaret etmektedir. Rüya sahibinin işinde terfi edeceğine makam olarak daha yüksek bir konuma geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kına Yemek

Rüyada kına yemek, Rüya sahibinin parasal olarak olan problemlerinin giderileceğine, manevi anlamda fazlaca yorulacağına ama bu yıpranmanın sonunda çok daha işinde başarılı olacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyasında kına yiyen kişinin sorunlarını çözmesi için çevresinden destek alarak bu sorunları çok az hasar ile ortadan kaldıracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kına Gecesi Görmek

Rüyada kına gecesi görmek, rüya sahibinin ailesine ve akrabalarına çok titiz davrandığı anlamlarına gelmektedir. Rüyasında kına gecesi gören kişi için gösterişli bir kişiliği olduğu şeklinde tabir edilir. Rüyasında kına gecesi görmek, rüya sahibinin nasıl biri olduğu, nasıl bir yapısı olduğu, genel olarak kendisi hakkında tüyolar veren rüyalar olarak tabir edilir.

Rüyada Kına Hazırlamak

Rüyada kına hazırlamak, rüya sahibinin hayal ettiği şeylere erişmesine, murada ermesi şeklinde yorumlanır. İstediği kişi ile evlenme, çabalayıp elde etmek istediği işe sahip olmaya işaret etmektedir. Uzun süreler boyunca çabaladığı ev, araba gibi mallara sahip olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kına Sürmek

Rüyada kına sürmek, rüya sahibinin mevki anlamında yükseleceği, maaş olarak da artış olacağı anlamlarına gelecektir. Beklenen bir haber var ise olumlu bir şekilde duyulacağına, Evli ise eşi tarafından çokça sevileceği, çok mutlu huzurlu bir yaşam süreceği şeklinde tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani