Rüyada “Rüyada Kimlik Görmek” Görmek

Rüyada Kimlik Görmek

Rüyada kimlik görmek, kişinin içsel bir yolculuğa çıkmasına yorumlanır. Rüyada kimlik gören kimse, karakterini ve kimliğini olumlu yönde değiştirmesine işaret eder. Rüyada kimlik görmek, kişi eski hayatını terk edip daha sade ve basit bir hayat sürmesine tabir edilir.

Rüyada Kimlik Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık demiştir ki: Rüyada kimlik görmek insanın madden ve manen ilerlemesine, gösterişli hayatını işaret eder. Rüyada görülen kimlik, yapacağı bir otobüs yolculuğunun sonunda hayrı bulacağına işarettir.

Rüyada Kimlik Değiştirmek

Rüyada kimlik değiştirmek, yeni bir evlilik yapmak için eski eşinden anlaşmalı bir şekilde boşanmaya işarettir. Mavi kimliği yerine pembe kimlik alan kişi asılsız dedikodular ile sarsılır ve bir süre kendi kafasını dinlemek için uzak diyarlara göçer.

Rüyada Kimlik Kaybetmek

Rüyada kimlik kaybetmek, kişinin manevi açıdan çıkmaza girmesine, elalemin diline düşmesine, çocukların gözünde maskara olunmasına, bir veli toplantısında çocuğu için öğretmenle yaşanacak küçük bir polemiğe işaret eder.

Rüyada Kimlik Bulmak

Rüyada kimlik bulmak yeni bir insanla tanışıp onunla ortaklık kurmaya delalettir. Bu yeni işte başarı sağlayan ortaklar daha sonra başka işletmeler de açarak zenginliklerini geniş bir alana yayarlar. Rüyada bulduğu kimliği sahibine ileten kişi büyük bir sevap işleyerek amel defterini sağ tarafından alanlardan olur.

Rüyada Kimlik Kartı Görmek

Rüyada kimlik kartı görmek vitrin ya da benzeri bir yerde görülen eşyanın satın alınması için para biriktirilmesine ve bu küçük amaç için sadece birkaç ay bekleyerek mutlu sona ulaşılmasına işarettir. Rüyada pembe kimlik kartını elinde tutan erkeğin kız çocuğu dünyaya gelir.

Rüyada Yırtık Kimlik Görmek

Rüyada yırtık kimlik görmek kişinin borçlarının temizlenmesine, uğradığı bir iftira sonrası adını temizlemesine, şanının ve ününün yürüyüp dört kıtaya yayılmasına, bir gün ünlü bir kişi olacağını hayal eden kişinin bu hayalleri gerçekleştirmek için somut adımlar atmasına işarettir. Rüyada kendi kimliğini kendi elleriyle yırtan kişi kendi hayatında bir takım değişim rüzgarları estirmeye başlar.

Rüyada Kimlik Fotokopisi Görmek

Rüyada kimlik fotokopisi görmek tekrara düşen insanın sürekli olarak sıkılmasına, yeni arayışlar içerisine girmesine, annesinden ya da babasından bir işini görmek için borç almasına, derslerinde başarılı olmak için özel ders ihtiyaç duyulmasına, resmi makamlarda bir işin halledilmesi için beklenmesine işarettir.

Rüyada Kimlik Numarası Görmek

Rüyada kimlik numarası görmek talih oyunlarında şansın denenmesine, büyük ikramiye kazanmak için çeşitli yollardan gidilmesine, ailenin rızkını kazanç oyunlarında harcamaya, arkadaşlar arasında geçimsiz kişiler ile bir gün içerisinde tartışmaya, kafa karışıklığına, matematik sınavından başarısız sonuç almaya işarettir.

Rüyada Mavi Kimlik Görmek

Rüyada mavi kimlik görmek erkekliğe, yüceliğe, bir büyük teşkilatta önemli ve saygın bir meslek sahibi olmaya, erkeğin hane içinde otoritesini ilan etmesine, eşine söz geçirmesine, çocuklarının gözünde önemli bir baba figürüne dönüşmesine, elinde torbalar ile birlikte hane halkını sevindirecek alışverişler içerisinde bulunmasına işarettir. Mavi kimlik aynı zamanda doğurganlığa ve zenginliğe işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani