Rüyada “Rüyada Kilo Görmek” Görmek

Rüyada Kilo Görmek

Rüyada Kilo görmek, bireyin vicdanını sorgulaması gerektiğine işaret edecek olan bir olayın yaşanacağını gösterir. Rüyada kilo gören kimse, bilhassa iş bakımında adil davranış sergilemesini gerektirecek konular içerisinde hassasiyet göstereceği döneme işarettir. Rüyada kilo görmek, İslami olarak da bireyin her vaziyette adil olmasının gerektiğini vurgular. Helal lokma yiyerek, hak etmiş olduğundan fazlasını istemeden, elindekinin değerini bilen ve her koşulda şükreden biri olmasını bildiren, gösteren bir rüyadır.

Rüyada Kilo Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumu; rüyada kilo gören kişinin, çok güzel işlere başvuracağı ve o işlerde başarılı olacağının anlamını taşır.

Rüyada Kilo Almak

Rüyada kilo almak, bireyin beklemediği olayların sonucunda maddi vaziyetini kökten bir biçimde değiştireceğini, var olmuş olan vaziyetin iyileşmesinden ötürü de yeni bir yaşama başlayacağını müjde eden mühim rüyalar içerisindedir.

Rüyada Kilo Vermek

Rüyada kilo vermek, maddi anlamda kayıplara işarettir. Bununla beraber bireyin manevi olarak da zayıf duruma düşeceği ve kuvvet kaybedeceği, bu vaziyetten de düşmanlarının yararlanmak adına fırsat kollayacağını bildirmektedir. Kilo verdiğini gören bireylerin işlerinde zayıflık söz konusu olacağından ötürü, arzu edilen neticeler alınmayacaktır. Birey bu vaziyetlerden ötürü kemer sıkacak olup, maddi manada daha temkinli davranması gerekecektir.

Rüyada Kilolu Görmek

Rüyada kilolu görmek, uzun vakitten beri bireyin kafasında kurmuş olduğu projelerin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Bir sebepten ötürü aile yaşamını ve iş yaşamını aksatacağına, işlerin de yoluna girmeyeceğine, son zamanlarda ise aile ve insanların arasının açılacağına yorulur.

Rüyada Biraz Kilo Almak

Rüyada biraz kilo almak, hayırlı gelişmelerin yaşanmasına, bekar bireyler adına birden fazla talip olmasına, yapılacak olan girişimlerin her manada başarı ile neticeleneceğine, bireyin arzularının fazlası ile yerine geleceğine, şansının her vakitte yanında olacağı ve mutlu bir gelecek yaşayacağı biçiminde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Aşırı Kilo Almak

Rüyada aşırı kilo almak, bireyin cömert ve eli açık bir kişiliğe sahip olduğunu belirtir.

Rüyada Yüzden Kilo Almak

Rüyada yüzden kilo almak, bireyin gelirlerinde artış olacağına işarettir. Fakat bire yasa dışı olaylara meyil gösterebilir.

Rüyada Göbekten Kilo Almak

Rüyada göbekten kilo almak genel olarak ferahlığa ve zenginliğe işaret eder. Alınan kilo ne kadar fazlaysa ele o kadar mal geçer.

Rüyada Kilo ile Balık Almak

Rüyada kilo ile balık almak, bireyin maddi manada kazanç elde etmesi anlamına gelir. Bu rüyayı gören bireyler, şan ve şöhret ehli olarak herkes bakımından tanınıp sevileceği bir iş yapar. Böyle rüya genel anlamda çok fazla mal, mülk, para gibi güzel gelişmeleri gösterir.

Rüyada Obez Görmek

Rüyada obez birini görmek, borçların azalmasına, kısa vakitte başarının artmasına, kaybedeceği maddi kayıpların noksansız biçimde karşılanacağına, çok güzel projelerin geçirilip, başarılı bir birey olunacağına işaret etmektedir. Aynı zamana refah seviyesinin eskisinden iyi hale geleceğine, kalp kıracağına ve kazanç sağlanacağı manasını da taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani