Rüyada “Rüyada Kilit Görmek” Görmek

Rüyada Kilit Görmek

Rüyada Kilit görmek, rüya gören kişinin hayatında dikkatli adımlar ile ilerlediğine işaret eder. Rüyada kilit gören kimse, riskli veya tehlikeli her durumdan kendini uzak tuttuğuna işaret etmektedir. Rüyada kilit görmek, bir yandan da rüya sahibinin güvenliliği ile ilgili bilgiler de vermektedir. Herhangi bir kaza veya beladan uzak durmaya, kendilerini kötülüklerden korumaya delalet etmektedir.

Rüyada Kilit Görmek İslami Anlamı

Ayrıca bu rüya kişinin canını koruması ile ilgili olduğu gibi parasını ve malını da koruduğunun bir işaretidir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kilit görmek, kendinden emin bir kişiliği göstermektedir. Her kim rüyasında kilit açtığını görüyorsa sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulur ve işlerinde bir rahatlama yaşar.

Rüyada Bozuk Kilit Görmek

Rüyada bozuk kilit görmek, rüya sahibinin işlerinde bir ilerlemenin olacağına ve uzun zamandır hayal ettiği şeylere sonunda kavuşacağına, maddi anlamda geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kilit Açmak

Rüyada kilit açmak, kişinin Allah’ın selametini bulacağına ve bir rahatlığa ulaşacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin sağlık durumu ile ilgili de bilgiler vermektedir. Rüya sahibinin herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer bu sorunlardan kurtulacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşacağına da yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kırık Kilit Görmek

Rüyada kırık kilit görmek, hayırla vesile olmayan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi bir takım kötü olaylar yaşayarak büyük üzüntü duyacağına ve bir süre iş hayatında zor dönemlerden geçeceğine fakat bu zor dönemlerden sevdiği bir kişinin desteği ile üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kilit Değiştirmek

Rüyada kilit değiştirmek, rüya gören kişinin hayatında karşısına çıkacak bir takım güzel gelişmelerin olacağına ve bu vesile ile hayatında bir rahatlama dönemine gireceğine nail olmaktadır. Her kim rüyasında kilit değiştirir ise bu kişi kendinden çok emin büyük işlere imza atacağına ve hayatına huzuru getireceğinin işaretidir.

Rüyada Kilit Takmak

Rüyada kilit takmak, bu rüyayı gören kişinin bir takım korkularının, kuşkularının veya kafasında bir takım şüphelerinin olduğuna fakat bir süre sonra bu korkularından kurtularak rahatlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Asma Kilit Görmek

Rüyada asma kilit görmek, rüya gören kişinin kişisel özellikleri hakkında bilgiler vermektedir. Bu rüya kişinin ahlaka ve namusa çok önem veren bir kişi olduğunu, kendi ile ilgili bir takım sorunlar olsa dahi kimseye bunu belli etmediğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kapı Kilidi Görmek

Rüyada kapı kilidi görmek, kişinin hayatında disiplinli olması gerektiğine ve işinde iyi yerlere gelmek için çaba harcaması hatta savaşması gerektiğine işaret etmektedir. Eğer bu rüyayı gören kişinin bir takım kötü alışkanlıkları varsa bunlardan kurtulacağına ve düzenli bir hayat süreceğine de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kilit ve Anahtar Görmek

Rüyada kilit ve anahtar görmek, hayırlara vesile olan bir rüyadır. Her kim rüyasında hem anahtar hem kilit görüyorsa hayırlı gelişmelerin olması ile mal mülk sahibi olacağına ve maddi anlamda güç sahibi olması ile gelecekte sıkıntı çekmeyeceğine işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani