Rüyada “Rüyada Kilit Açmak” Görmek

Rüyada Kilit Açmak

Rüyada Kilit açmak, İslami yorumu ile dertlerin biteceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, huzurlu ve mutlu günlere delalet eder. Rüyada kilit açtığını gören kimse, kişinin, işlerinin açılacağına, yapılan çalışmalardan kazanım elde etmeye, okul hayatında başarılara tabir edilir. Rüyada kilit açmak, diğer bir yorumu ile rüyada kilit açmak, çare bulmak anlamına gelir.

Rüyada Kilit Açmak İslami Anlamı

Aile, iş ya da sosyal yaşantıda var olan tatsızlıkların biteceğine de yorumlanır. Bazı yorumculara göre kilit açmak, kurtuluşa ermek anlamı taşır.

Rüyada Kilit Kırmak

Rüyada kilit kırmak, rüya sahibinin çok zor bir işi başaracağına ya da zor bir durumun üstesinden geleceğine tabir edilir. Kirmani (r.a.) demiştir ki; güçlükler aşılacak, kişinin önündeki engeller ortadan kaldırılacaktır.

Rüyada Anahtarla Kilit Açmak

Rüyada anahtarla kilit açmak, çok zor görünen bir konunun kolaylıkla üstesinden gelineceğine delalet eder. Cafer-i Sadık ( r.a. ) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine, çalışma hayatında başarı sağlanacağına tabir edilir. Bekar kimseler için birliktelikleri bir adım öteye taşımak manasına gelir. Evli kimseler için evlilikte yaşanan problemin atılan adımlarla bitirileceğine yorumlanır.

Rüyada Asma Kilit Açmak

Rüyada asma kilit açmak, İslami yorumu ile rüya sahibinin, titizlik ve özen göstererek yapması gereken işlerde başarı sağlayacağına delalet eder. İş, ticari ve mesleki hayatta bir üst seviyeye ulaşmaya, aşama kaydetmeye ve zafer kazanmaya yorumlanır. Diğer bir anlamı ise ümidi kesilen bir işten hayırlı ve olumlu bir haber alarak mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Demir Kilit Açmak

Rüyada demir kilit açmak, güvenilir, dürüst ve ahlaklı bir insandan görülecek maddi, manevi destek ve yardıma delalet eder. İbni Sirin ( ra ) demiştir ki; bu rüya, resmi işlerde memnuniyet verici gelişmelere tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, özel hayat ile yorumlanır. Bekar kimseler için maddi durumu iyi biri ile evlenmek anlamına gelmektedir. Evli kimseler için ise eşler arasındaki sağlam birlikteliğe delalet eder. Bu rüya, rakiplere ve düşmanlara karşı üstünlük elde etmeye de yorumlanır.

Rüyada Kapının Kilidini Açmak

Rüyada kapının kilidini açmak, üzüntü ve kederin bitmesine, hastalıkların şifa bulmasına, zorluk, güçlük ve engellerin ortadan kalkmasına, rahatlamaya ve esenlik bulmaya yorumlanır. Diğer bir anlamı ile bu rüya, bekar kimseler için evlilik, evli kimseler içinse sevindirici haberler anlamına gelir. İş hayatında uzun süredir üzerinde çalışılan bir çalışma ya da projenin olumlu sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada Zincirli Kilit Açmak

Rüyada zincirli kilit açmak, uzun süredir üzerinde uğraşılan, emek verilerek çalışılan işin büyük kazançları olacağına, kişiye para ve itibar getireceğine tabir edilir. İslami yorumu ile rüyayı gören kişi için hayırlı ve güzel gelişmeler olacağına yorumlanır. Psikolojik olarak yaşanan sorunların biteceği, karamsarlık ve umutsuzluk gibi duygulardan arınmak anlamına gelir. Diğer bir yorumu ile ferahlamak, refaha ermek ile de tabir edilir. Kişinin içini kemiren, üzüntü veren konuların çözüme kavuşacağına, bunlardan kurtulmaya yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani