Rüyada “Rüyada Kilise Görmek” Görmek

Rüyada Kilise Görmek

Rüyada Kilise görmek, birçok yorumcuya göre oldukça hayırlıdır. Rüyasında kilise gören kimse, dini bütün ve inançlı bir insan demektir. Rüyayı kilise görmek, tüm ibadetlerini yerine getirmekte ve Allah yolunda ilerlemektedir. Bazı rüya tabircileri tarafından yapılmakta olan yorumlara göre ise kilise görmek kişinin dünyevi hayattan tamamen sıyrılmasına işarettir.

Rüyada Kilise Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kilise görürse dini açıdan oldukça inançlı ve doğru yolda ilerleyen biri haline gelmiş demektir.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada kilise görmek oldukça olumlu anlamlara sahip olduğu için hayırlı bir rüya olarak kabul edilmektedir.

Rüyada Kiliseye Gitmek

Rüyada kiliseye gitmek, kişinin hal ve hareketlerinde meydana gelen olumlu değişimler ile tabir olunur. Rüyasında kiliseye gittiğini gören biri daha iyi bir insan olmak için çaba harcayacak ve bunda başarılı olacaktır. Bu sayede kendisine toplumda bir yer edinecektir.

Rüyada Kilise Çanı Görmek

Rüyada kilise çanı görmek, bir dosttan gelecek yardım ile rüya sahibinin daha iyi günlere erişeceğine işaret eder. Rüyasında kilise çanı gören kimse çok sevdiği bir dostundan uzanan yardım eli ile refaha erişir ve hayatını düzene sokar.

Rüyada Kilise Kapısı Görmek

Rüyada kilise kapısı görmek, kişinin ailesi tarafından onay almayan bir iş yolunda uğraşlar verdiğine delalet eder. Rüyasında kilise kapısı gören kimse ailesi ile bir konu üzerinde tartışma yaşayacak ve onların sözünü dinlemeden bazı kararlar alarak başına dönüş olmayan tehlikeler açacaktır.

Rüyada Kilisede Evlenmek

Rüyada kilisede evlenmek, çok hayırlı bir eş şeklimde yorumlanır. Rüyasında kilisede evlendiğini gören biri evli ise eşiyle arası düzelir; evli değilse de kendisine uygun hayırlı birini bularak onunla evlilik yolunda adım atacak demektir.

Rüyada Kilise Bahçesi Görmek

Rüyada kilise bahçesi görmek, kişinin bir iftiradan ötürü toplumdaki itibarını yitireceği anlamına gelmektedir. Rüyasında kilise bahçesi gören kimse masum olduğunu ispatlamakta büyük bir zorluk çekeceği bir iftiraya maruz kalacak ve bu durum onu bir çöküntüye sürükleyecektir.

Rüyada Yıkık Kilise Görmek

Rüyada yıkık kilise görmek, kişinin dini yoldan ayrıldığına ve artık dünyevi hayata daha fazla önem vermeye başladığına delalettir. Rüyasında yıkık kilise gören biri ibadetlerini aksatmaya ve Allah’a olan inancını yitirmeye başlar.

Rüyada Kilise Tamir Etmek

Rüyada kilise tamir etmek, kişinin dini inancını geri kazanması şeklinde yorumlanır. Rüyasında kilise tamir ettiğini gören biri artık daha iyi bir insan olmak için çaba harcayacak ve bunda başarılı olacaktır.

Rüyada Kilise Papazı Görmek

Rüyada kilise papazı görmek, bir yol gösterici ile tabir olunur. Rüyasında kilise papazı gören kimse önemli bir konuda bir büyüğüne danışarak onun fikrini alacak ve buna göre hareket edecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. nil dedi ki:

    merhaba rüyamda bir tekli bir koltukta oturuyorum karşımda çokeski dev bir kilise var içinde ayin yada sanki ilahi sesleri geliyor dua gibi bilmediğim bir dil ama anlıyorum duygulanıyorum yalnız hiç ışık yok boş gibi nerden geliyor ses diye hayretle bakıyorum şimdiden teşekkür ederim

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani