Rüyada “Rüyada Kilim Görmek” Görmek

Rüyada Kilim Görmek

Rüyada Kilim görmek, aile ve hane içindeki gelişmelere yorumlanır. Rüyada kilim gören kimse, iyi insanlarla arkadaş olmaya ve dostluk kurmaya da yorumlanır. Rüyada kilim görmek,özel hayatta bekar kimseler için yuva kurmak anlamına gelir. Bazı alimlerin yorumu ile rüyada kilim görmek, evin içine girecek mal ya da eşya ile tabir edilir.

Rüyada Kilim Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık ( r.a ) demiştir ki; rüyada kilim görmek, aile ve akrabalar arasında geçimin güzel olacağına, mutlu günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Kilim Almak

Rüyada kilim almak, masrafların çoğalacağı, para ödemek zorunda kalınacak durum ve olaylara tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, paranın idareli kullanılması gerektiğine ve idareli davranmaya işaret eder.

Rüyada Kilim Yıkamak

Rüyada kilim yıkamak, hayırlara vesile eder. Kirmani ( r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi, yuvasında esenlik ve mutluluk bulur. Bazı yorumculara göre ise kişinin geçim sıkıntısını ortadan kaldıracak gelişmeler olacağına, bol kazanç elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Kilim Çırpmak

Rüyada kilim çırpmak, uzun süredir var olan sıkıntı, dert ve sorunların kişinin çabasıyla ortadan kalkacağına, ferahlık ve rahatlamaya yaşamaya delalet eder. Aile, iş, sosyal ya da özel hayatta olan kişilerle anlaşmazlıkların son bulacağına, barış ve anlaşma sağlanacağına yorumlanır.

Rüyada Kilim Dokumak

Rüyada kilim dokumak, rüya sahibinin iş, ticari ve mesleki hayatta başarıya ulaşmak için verilen çaba ve emeklere tabir edilir. Kişi, çalışmalarının mükafatını alacak ve memnuniyet verici sonuçlar elde edecek manasına gelir. Makam ve mevki sahibi olmaya, terfi etmeye delalet eder.

Rüyada Kilim Tezgahı Görmek

Rüyada kilim tezgahı görmek, yeni bir iş alanı ya da bir iş teklifi olarak tabir edilir. İslami yorumu ile rüya sahibinin kendi işini kuracağı ve alın teri ile çalışıp kazanacağı anlamına gelir. Hane içinde bolluk ve bereket ile de yorumlanır. Bu rüya, kişinin mutlu olacağı olaylar yaşayacağı manası da taşır.

Rüyada Yırtık Kilim Görmek

Rüyada yırtık kilim görmek, dini anlamı, kişinin hayatındaki bir takım eksikliklere ve pürüzlere tabir edilir. Bu pürüzler ortadan kaldırılabilecek küçük sorunlardır. Yakın zamanda kişinin bütün pürüzlerden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Halı Kilim Görmek

Rüyada halı kilim görmek, iş ve ticari hayatta yapılan bir girişimden umulmayan kazanç elde edilmesi sonucu ekonomik olarak rahatlamak anlamına gelir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, bir çalışma ya da projenin kişiye yarar ve menfaat sağlayacağına tabir edilir. İbni Sirin ( r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişinin ömrü uzun olur ve hayatı refah geçer.

Rüyada Kilim Yolluk Görmek

Rüyada kilim yolluk görmek, hane içindeki ferahlıklara tabir edilir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, hane içine gelecek bir insanın varlığına işaret eder. Bazı alimlere göre, rızık, kısmet ve nasip olarak değerlendirilir. Yakın bir kişiden alınacak güzel bir haber anlamına da gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani