Rüyada “Rüyada Kılıç Görmek” Görmek

Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada kılıç görmek, kişinin bütün kötülüklerden, kazalardan ve kötü niyetli insanlardan ilahi güç tarafından korunması demektir. Kılıç kutsal kabul edilir. Güç ve kudreti temsil eder. Rüya sahibi büyük başarılara nail olur. Rüyada görülen Kılıç başarı kazanmayı ve sözü geçen kişiyi de temsil eder.

Rüyasında kılıç gören kimse, işinde yükselir ve makam sahibi olur. Rüyada kılıç görmek gören kişinin ünlü biri olmasına, devletin önemli kademelerinde yer almasına da işarettir. Aynı zamanda düşmanlara karşı galip gelmek demektir. Eğer rüyada görülen kılıç el uzatılarak alınıyor ise bu kişinin hak yolunu aradığı ve yakın zamanda bulunacağı ile müjdelenir.

Rüyada Kılıç Görmek İslami Anlamı

Rüyada kılıç kını kırılıyor ise yakın bir kişinin vefat haberi alınabilir. Şayet görülen kılıç altında bir kılıç ise rüyayı gören şeref sahibi birinden büyük yardım görür. Rüyada kılıç görmek hayırlı bir erkek çocuk getirir. Eğer bir erkek hanımına kılıç veriyorsa erkek çocuk olur. Kadın erkeğe kılıç veriyor ise kız çocuk olur. Kılıç görmek hayatla ilgili planları istediği gibi uygulayacak başarılı kişiye yorumlanır.

Rüyada görülen kılıç, verilen mücadelenin meyvelerini almaya ve sıkıntılı günlerin bitmesi anlamına gelir. Kılıç görmenin dini yorumu, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında kılıç gören kişi düşmanına karşı büyük zafer kazanır. Mal, mülk, şan, şeref sahibi olur. Kirmani (r.a) yorumu; kendisine kılıç verilen kişi çok zengin olur.

Rüyada Peygamber Kılıcı Görmek

Rüyada peygamber kılıcı görmek, çok hayırlı olaylara vesiledir. Rüyada Hz. Ali (r.a) Peygamberin kılıcını gören manevi anlamda güçlenir. Rüyada Hz. Muhammed ( Sav) Efendimizin Kılıcını gören kimsenin, İmanı daha da sağlamlaşır ve günahları affolur. Kendisine ahiret müjdelenmiştir.

Rüyada Kılıç Tutmak

Rüyada kılıç tutmak, düşmanlara meydan okumak ve galip gelmek anlamına gelir. Kılıcı tutan maddi ve manevi olarak güçlenir. Karşısında kimse duramaz.

Rüyada Kılıç Balığı Görmek

Rüyada kılıç balığı görmek, parlak bir geleceğe, hayallerin gerçek olmasına, istenilen hayata kavuşmaya, her türlü güç ve başarıyı elde etmeye delalet eder. Kılıç balığı görmek yakın çevrede bir konuda uyaran kişi var ise onun sözlerine kulak asılması gerektiğini de işaret eder.

Rüyada Kılıç Çekmek

Rüyada kılıç çekmek, hayırlı evlat ile tabir edilir. Çocuğu olmayan biri kılıç çektiğini görürse hayırlı bir çocuk sahibi olur.

Rüyada Kılıçla Savaşmak

Rüyada kılıçla savaşmak, rüyayı görenin çevresindeki kötü niyetli kişileri geri planda bırakması, herkesin önüne geçerek her anlamda güçlü ve başarılı olması demektir.

Rüyada Kılıçla Birini Yaralamak

Rüyada kılıçla birini yaralamak, kişinin tehlikeli işler yaptığı ya da yanlış sözler söylediği anlamına gelir. Karşısındaki insanı kıran onu tamamen kaybedebilir. Bu yüzden dikkatli olmak gerekir. Kötü söz söylenen kimse var ise helallik alınmalıdır.

Rüyada Kılıçla Dövüşmek

Rüyada kılıçla dövüşmek, şan ve şöhret kazandıracak hayırlı bir işe girmeye işarettir. İş hayatında başarı sağlayıp güçlenmeye, maddi kazancın artmasına yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani