Rüyada “Rüyada Kılçık Görmek” Görmek

Rüyada Kılçık Görmek

Rüyada Kılçık görmek, nihai gören kişinin genellikle çevresindeki insanları kırdığı, onlara yersiz eleştiriler yaparak kendisinden uzaklaştığı ile yorumlanabilir. Rüyada kılçık gören kimse, gerek arkadaş çevresi, gerek akraba çevresi, gerek ise iş çevresinde çok fazla sevilmemesi demektir. Rüyada kılçık görmek, eğer böyle devam ederse çevresindeki insanları da kaybetmesine tabir olunur.

Rüyada kılçık görmek kişinin işlerinde genel anlamda sıkıntılar çıkması, etrafında problemli insanların olması ve işlerinin aksayarak gecikmesi demektir. Her işinin yavaş ilerlemesi kişiye sıkıntı vermektedir. Atacağı her adımda, yapacağı her işte, tırnakla kazıyarak ve zorlanarak bir yerlere gelmesi ile açıklanabilir.

Rüyada Kılçık Görmek İslami Anlamı

Rüyada kılçık görmenin dini yorumu, İmam Nablusi(r.a) şöyle buyuruyor; bir yerde gizlenen altın ve değerli eşya ya delalettir. Rüyada kılçık görmenin psikolojik yorumu ise bir şeyleri elde etmek için kişinin kendini çok fazla yorması, yıpratması ve boş hayaller peşinde koşması, bu sebeple de devamlı üzülmesi demektir. Rüyada kılçık görmek hayati önem taşıyan bir meselede bir takım önemli gerçekleri sonradan öğrenmek ve bu gerçeklerin kişiyi gerçekten incitmesi ile yorumlanabilir.

Rüyada Kılçık Ayıklamak

Rüyada kılçık ayıklamak, çok hayırlıdır. Kişinin hayatına ve yaptığı işlere köstek olan ne var ise onları bulup hayatından çıkarması ve yoluna güvenli ve huzurlu bir şekilde devam etmesi demektir. Bu sayede kişinin işleri hızla ilerleyecek ve çok daha hızlı gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Kılçık Yutmak

Rüyada kılçık yutmak, kişinin canını çok yakan, kendisini çok üzen bir şeyi bir türlü dile getirememesi, içine atması ve bundan dolayı duyduğu derin üzüntü ile tabir edilir.

Rüyada Kılçık Batması

Rüyada kılçık batması, bir kişiden darbe yemek, bundan ötürü zarar görerek üzüntü duymak ve sıkıntılı günler yaşamak demektir. Kişi kendisini inciten insana karşı hiçbir şey yapmamalı ve sessizliğini koruyarak onu Allah’a havale etmelidir.

Rüyada Kılçık Çıkarmak

Rüyada kılçık çıkarmak, gizli kalmış bir meseleye ortaya çıkararak aydınlatmak demektir.

Rüyada Pişmiş Balık Kılçığı Görmek

Rüyada pişmiş balık kılçığı görmek, sorunlu olan bir durumun tamamen çözülmesi ve etkisiz hale gelerek ortadan kalkması demektir. Bazen de bu rüya yapılan bir işte ustalaşmak ve o işte tercih edilen kişi olmak.

Rüyada Balık İskeleti Görmek

Rüyada balık iskeleti görmek, yeni, güzel ve kısmetli işlerin temelini atmak ve bu alanda kökleşerek sağlam bir yere gelmek demektir.

Rüyada Kılçıklı Fasulye Görmek

Rüyada kılçıklı fasulye görmek, rüyayı gören kişi bekar ise bir sürü iyi talibinin olması ve onlar arasında kararsız kalması ile yorumlanabilir. Eğer evli bir kimse bu rüyayı görüyorsa iş konusundaki kararsızlıkları ve kafa karışıklığı ile açıklanabilir.

Rüyada Ağzından Kılçık Çıkarmak

Rüyada ağzından kılıç çıkarmak, bir konuda şifalanarak iyileşmek demektir. Kişiye sıkıntı veren, kendisini üzen ve halsiz düşüren bir hastalığın tedavi edilmesi ve ortadan kalkması olarak yorumlanabilir. Bu rüya bazen de yıllardır kişiye rahatsızlık veren bir meselenin artık tamamen ortadan kalkması olarak ifade edilebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani