Rüyada “Rüyada Kıl Görmek” Görmek

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada Kıl görmek rüyayı gören kişinin sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, zengin bir kişi olacağına işaret etmektedir. Rüyada kıl gören kimse, fakat bu güzelliklerle aynı anda sıkıntı, sorun, ve bir takım zorluklar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kıl görmek eğer kişinin kendini çok fazla kıllanmış olarak gördüğü şekilde ise maddi zorlukların yaşanacağı ve bu sebeple zor günlerin kişiyi beklediği şeklinde delalet eder.

Rüyada Kıl Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Vücudun kıl olmayan yerlerinde kıl görmek, rüyayı gören kişinin borçlanacağına fakat bu durumdan Allah’ın yardımıyla kurtulacağına delalettir. Vücut kılları umumiyet ile mal olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yüzde Kıl Görmek

Rüyada yüzde kıl görmek, erkekler açısından hayırlara yorulur. Kişi sünnete uygun hareket ediyor demektir. Bekar olan bir kadının çene bölgesinde kıl görmesi, aslı olmayan dedikodulara konu olacağı tabir olunur. Bıyık bölgesindeki kıl ise evleneceği kişinin itibarının sağlam ve yaşı da büyük bir kişi olduğu anlamındadır.

Rüyada Kıl Koparmak

Rüyada kıl koparmak genel yorumlarda pek iyi bir durum olarak yorumlanmaz. İyi olmadığına, can sıkıntısı ve moral bozukluğu gibi durumlara işaret ettiği şeklinde yorumlanır. Rüyayı görmüş olan bireyin yakın tanıdıkları tarafından hayal kırıklığına uğrayacağı ve üzüntüye düşüren bir takım olayların olacağına işaret eder.

Rüyada Kıl Temizlemek

Rüyada kıl temizlemek, eğer rüyayı gören kendi kıllarını temizliyorsa fakirleşeceği tabir edilir. Maddi kayıpları olacağı yorumlanmaktadır. Eğer evinde bulunan kılları temizliyorsa, hayatında yer alan gereksiz insanları evinden ve yaşantısından çıkarmak istediğine alamettir.

Rüyada Yemekten Kıl Çıkması

Rüyada yemekten Kıl Çıkması, kötü sürprizlere karşı uyarıcı mahiyette bir rüyadır. Hiç beklenmedik kişilerden gelecek bir kötülüğe, yanlış davranışlara ve sonucunda rüya sahibinin huzurunun kaçmasına delalettir. Rüyayı gören kişi evli ise, aralarında üçüncü bir şahıs yüzünden kavga çıkar.

Rüyada Kıl Yutmak

Rüyada kıl yutmak, eğer rüya sahibi evli ise yakın bir zamanda gebe kalacağını ve evlat sahibi olacağını işaret etmektedir. Hile ve fitne yoluyla bir kazanç sağlanacağını da belirtmektedir.

Rüyada Kıl Kurdu Görmek

Rüyada kıl kurdu görmek genel olarak kişinin rahatsız olacağı olaylar yaşayacağının göstergesidir. Hastalık, bir takım rahatsızlıklar yaşanacak olarak tabir edilir. Kişinin çevresinde onu kullanmak isteyen yakınlarının olduğunun işaretidir.

Rüyada Kıl Dönmesi Görmek

Rüyada kıl dönmesi görmek, geçmiş bir başarının tersine döneceğine, başta sevindirici bir haber sanılan bir durumun sonrasında hayal kırıklığı yaşatacağına alamettir. Başta getirisi çok olan bir işin sonrasında tam aksi yönde ilerleyeceğini gösterir.

Rüyada Kıl Kesmek

Rüyada kıl kesmek, bir kişiyle karşılaşmak fakat bu kişinin sünnet ehli biri olması ve vereceği öneriler sayesinde hatalar anlaşılıp geçmişin temize çekileceği, gelecekte ise ahlak sahibi, dürüst bir kul olunacağı anlamına gelir. Gören kişi için inanca dört elle sarılma ve hiçbir şüphesinin kalmadığını, çevresine güven yayan karşılığında saygı gören biri olacağını ifade etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani