Rüyada “Rüyada Kıble Görmek” Görmek

Rüyada Kıble Görmek

Rüyada Kıble görmek, çok hayırlıdır. Rüyada kıble gören kimse, dini açıdan doğru yolda olmak ya da doğru yola girmek, bu anlamda ilim, irfan sahibi olmak ve maneviyatın güçlenmesi demektir. Rüyada kıble görmek, aynı zamanda kişinin her daim helal kazanç sağladığı, haramdan uzak durarak parasını alnının teri ile kazandığı anlamına gelir. Rüyada kıble görmek kişinin her konuda doğru yolda olduğu anlamına da gelir.

Rüyada Kıble Görmek İslami Anlamı

Gerek Allah yolunda olan gerek ise hayatıyla ve duruşuyla doğru yolda olan kişiyi yansıtır. Her zaman doğru kararlar veren, doğru insanlar seçen ve doğru işler yapan güvenilir bir kişi olmak ile de yorumlanabilir. Rüyada kıble görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kıble görmek alim kimselere delalet eder. Rüyada kıble görmenin psikolojik yorumu ise kişinin hayat yolunu arama isteği, hayatını anlamlandırması, yenilenmesi demektir.

Rüyada Kıble Pusulası Görmek

Rüyada kıble pusulası görmek, rüyayı gören kişinin hem kendisinin doğru olduğu hem de başkalarına doğru yolu gösterip yardımcı olduğu anlamına gelir. İlim irfan sahibi olan bu kişi çevresinde faydalı olarak insanların duasını alacaktır.

Rüyada Kıble Aramak

Rüyada kıble aramak, doğru yol aramak, iyilikler yapmak istemek, her daim allah yolunda olmayı canı gönülden dilemek anlamına gelir. Kişi doğru yolu bulmak için elinden ne geliyorsa yapacak ve bunun karşılığını alacaktır.

Rüyada Kıbleyi Şaşırmak

Rüyada kıbleyi şaşırmak, hayat yolunda bir takım aksaklıkların ve problemlerin olması, kişinin doğru yolu bulmakta zorlanması ve bu anlamda sıkıntılı günler geçirmesi ile yorumlanır. Rüya sahibi aslında iyi kalpli bir kimsedir ancak yaptığı birtakım hatalardan dolayı doğru yoldan zaman zaman şaşmaktadır.

Rüyada Kıbleyi Bulamamak

Rüyada kıbleyi bulamamak, kişinin kafasının bir takım konularda karışmış olması, karar vermekte zorlanması, içsel olarak bunalım halinde olması demektir. Bu rüya aynı zamanda kimlik arayışına giren kişinin kim olduğu ile ilgili, hayat amacı ile ilgili olan arayışını anlatır.

Rüyada Kıbleye Yönelmek

Rüyada kıbleye yönelmek, güzel bir işe niyet etmek ve bu işi hakkı ile elde etmek demektir. Bu rüya kazanç konusunda olabileceği gibi özel ilişkiler konusunda da geçerli olabilir.

Rüyada Kıbleye Dönük Oturmak

Rüyada kıbleye dönük oturmak, işinde başarı sağlamak, kazancın artması, bolluk ve bereket demektir. Kişinin doğru iş yaptığı, doğru insanlarla ilişkiye girdiği ve bu sayede helal kazanç elde ettiği ile yorumlanır.

Rüyada Kıbleyi Tarif Etmek

Rüyada kıbleyi tarif etmek, birilerine yardım etmek, insanlara yol göstermek ve sevap kazanmak ile açıklanabilir. Etrafına yardımcı olan kişinin bu sayede bütün işleri yolunda gidecek ve sırtı yere gelmeyecektir.

 ​​​Rüyada Kıbleyi Düzeltmek

Rüyada kıbleyi düzeltmek, baştan yanlış yapan bir kişinin hatasının farkına varması ve daha sonradan bu yanlışını düzelterek doğru bir yola girmesi demektir. Doğru yolu bulan rüya sahibi, gelecekteki hayatını da buna göre şekillendirecek ve mutlu günler yaşayacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani